Ślub w stylu Royal Glam.

Całkiem niedawno mogliśmy podziwiać przepiękną, królewską ceremonię zaślubin Księcia Harrego i pięknej Megan. Która z nas nie poddała się temu dziecięcemu marzeniu, by choć raz w życiu poczuć się jak prawdziwa księżniczką ?

Na szczęście w dzisiejszych czasach nie trzeba urodzić się na królewskim dworze, aby móc poczuć się iście po królewsku, sczczególnie w tak wyjątkowym i niepowtarzalnym dniu, jakim jest dzień ślubu.

Po kilku sezonach pełnych rustykalnych akcentów oraz stylizacji boho chic, na salony z charakterystycznym dla siebie królewskim przepychem, wkracza dostojny styl glamour, który doskonale wpisuje się w uroczysty i wykwintny charakter ceremonii zaślubin.

Jaka jest Panna Młoda w stylu royal glam?

To prawdziwa księżnika. Jej stylizacja jest pełna kunsztownych koronek, a jej biżuteria i akcesoria obfitują w połyskujące akcenty, wśród których królują cyrkonie, kryształy i połączenie pereł zalabastrowym blaskiem złota. W dłoniach trzyma klasyczny bukiet ślubny, na przykład z piwonii, któremu królewskiego charakteru nadają kaskady z pereł i kamieni jubilerskich.

Zobaczcie biżuteryjne nowości Perfect Day i dodatki ślubne handmade z pracowni PiLLow Design w stylu royal glam, sfotografowane w imponujących wnętrzach Pałacu Zamoyskich w Kozłówce.

A ponieważ prawie w każdej z nas ukryta jest ksiżężniczka, pozwólmy sobie na tę krótką podróż do sennych marzeń z dzieciństwa.

Panna Młoda biżuteria ślubnaBiżuteria ślubna biżuteria ślubnabiżuteria ślubnabiżuteria ślubna

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii poniżej.

 

Zdjęcia: Kuba Chyżyński
Modelka: Anna Pokora
Ozdoby do włosów i biżuteria ślubna sutasz: Pillow Design
Biżuteria klasyczna z cyrkoniami: Perfect Day by PiLLow Design

 

Tekst i biżuteria: PiLLow Design
www.pillow-design.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj