Panna Młoda w stylu boho – trendy w biżuterii Apart

Z roku na rok, wraz z zbliżającymi się pierwszymi powiewami wiosny i lata, do łask wraca styl znany i uwielbiany przez wiele kobiet na całym świecie. O czym mowa? Oczywiście, o stylu boho!

panna młoda boho biżuteria boho Zdjęcia - LMFOTO

Czym jest boho? Wiele z Was odpowie: piórka, frędzle i hipisowskie wzory, jednak to nie wszystko. Skrót boho pochodzi od słowa bohema, które opisuje charakterystyczną, niezwykle kreatywną i artystyczną część społeczeństwa, znaną z pomysłowości oraz awangardowego podejścia – zarówno do życia, jak i sztuki. Na kanwie takiej filozofii życia powstało właśnie boho – styl, który jest niezwykle eklektyczny – nawiązuje do stylizacji dzieci kwiatów rodem z lat 70., czerpie pełnymi garściami z etnicznych wzorów, często w formie haftowanych kwiatów, miesza pozornie niepasujące do siebie wzory i desenie.


panna młoda biżuteria boho apartbohobiżuteria ślubna apartZdjęcia - LMFOTO

To właśnie ów powiew wolności i niezobowiązującego charakteru stylu boho sprawia, że sięgamy po niego szczególnie chętnie wraz z pierwszymi ciepłymi dniami. Aby dopełnić stylizacji w nurcie boho, warto zadbać nie tylko o odzież, ale i dodatki oraz...biżuterię. Apart uwielbia klimat boho, dlatego też nic dziwnego, że w wielu kolekcjach marki znajdziemy biżuterię ozdobioną łapaczami snów, piórkami, czy etnicznymi wzorami.

Nawiązujące do stylistyki bohemy pióra, liście i motywy natury znaleźć możemy zarówno na delikatnych naszyjnikach, zawieszkach, kolczykach czy bransoletkach – wykonanych ze srebra, ale i także ze złota. Nieco tajemnicze, łączące w sobie nutkę dawnych kultur i symboliki wzory zagościły w kolekcji Magic Moments. Ulotność, filigranowość i iluzja delikatności owych wzorów sprawia, że stanowią one idealną propozycję dla fanek nurtu boho, ale i także mix and match – dzięki ich delikatnej strukturze, możemy je dowolnie łączyć i mieszać ze sobą tworząc niepowtarzalne stylizacje.

biżuteria ślubna boho trendy ślubneZdjęcia - Marcin Romański
panna młoda biżuteria ślubna boho apartbiżuteria slubna boho apartZdjęcia - Namysław Tomaka Wedding
biżuteria ślubna boho apart biżuteria ślubna boho apart inspiracje ślubneZdjęcia: Namysław Tomaka Wedding

 

Tekst: Apart
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj