Red is hot - zwłaszcza z biżuterią Apart!

Aż chciałoby się krzyknąć: Czerwieni, tęskniliśmy za tobą! Ten niezwykle atrakcyjny i wyrazisty kolor zniknął ze świata wielkiej mody i czerwonych dywanów na dobre kilka sezonów, by teraz powrócić w blasku chwały i zdominować przyszłoroczne trendy kolorystyczne. Czerwony jako dodatek, a może total red look? Przekonaj się sama!

apart biżuteria

Idealna zarówno na co dzień, jak i wieczorne wyjście. Odpowiednia zarówno dla blondynek,tajemniczych brunetek i ognistowłosych rudzielców. Czerwień, bo o niej tu mowa, dodaje energii, sił witalnych i charyzmy noszącej ją osobie. To także niekwestionowany kolor miłości, dlatego nic dziwnego, że szczególnie chętnie sięgamy po nią w okresie świątecznym.

 

apart biżuteria

apart biżuteria

Przepięknie komponuje się z zielenią choinki, współgra ze szlachetnym złotem, świetnie wyróżnia się także spośród śnieżnych krajobrazów. Podkreśla wdzięk, urodę i charakter osoby, która ją nosi.

apart biżuteria

Tegoroczną zimę będziemy celebrować, nosząc total red look uzupełniony o złotą biżuterię z ciekawym wzornictwem. Wszelkie geometryczne wzory, serduszka, gwiazdki, czy śnieżynki to idealne dodatki biżuteryjne na czas świąt i nadchodzącego karnawału. W końcu każda kobieta chce błyszczeć, a co może być lepszym zestawieniem, niż oryginalna i nietuzinkowa biżuteria na tle głębokich czerwieni?

apart biżuteria

Tekst i zdjęcia: Apart
www.apart.pl

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj