Unikatowa świąteczna sesja zdjęciowa z abasadorkami marki Apart

Stało się już tradycją, że rokrocznie Apart przygotowuje świąteczną sesję ślubną, do której zaprasza znane twarze. Tegoroczna odsłona sesji przedstawia sylwetki czterech "it woman" – Anję Rubik, Małgorzatę Sochę, Kasię Smutniak oraz Karolinę Sokołowską.

Apart biżuteria ślubna biżuteria 

Święta to magiczny czas dla wszystkich, który spędzamy w towarzystwie najbliższych, łamiąc się opłatkiem, świętując czy po prostu – będąc ze sobą. Jednym z celów świątecznej sesji jest odwzorowanie niezwykłego ducha tego świątecznego czasu – chwili beztroski i wytchnienia od codziennych spraw, radości, a także szczęścia i bliskości z rodziną. Tym razem, sesja ma nieco żartobliwy wydźwięk, gdyż ukazuje "power woman" w zabawnych strojach symboli świątecznych, pozwalając na nowo odkryć dorosłym magię świątecznego czasu i poczuć się raz jeszcze jak dzieci.

Apart biżuteria ślubna biżuteria

Apart biżuteria ślubna biżuteria

Apart biżuteria ślubna biżuteria

Apart biżuteria ślubna biżuteria

Apart biżuteria ślubna biżuteria

To także swoiste podsumowanie roku, a mijający rok 2017 był dla marki szczególny, gdyż Apart świętował swój jubileusz 40 lecia istnienia. To właśnie dlatego w sesji zdjęciowej wzięły udział 4 niezwykle stylowe i odnoszące sukcesy kobiety, którym przydzielono symbol każdej kolejnej dekady obecności marki na rynku.
Bohaterki sesji zdjęciowej są nie tylko przepięknymi kobietami sukcesu, łączy je także poczucie własnej wartości, unikatowy, wyrafinowany styl oraz elegancja. W świątecznej sesji, prezentują stylizacje idealne na czas świąt wraz z dopasowaną do nich biżuterią. Na szyjach naszych modelek znajdziemy nie tylko klasyczne sznury pereł i ciężkie kolie, ale i także nieco delikatniejsze modele biżuterii z kolekcji Magic Moments oraz Origami.

Apart biżuteria ślubna biżuteria

Zapraszamy do naszej galerii, w której znajdziecie całą sesję świąteczną wykonaną przez znakomitego fotografa, Marcina Tyszkę.

Tekst i zdjęcia: Apart
www.apart.pl


Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj