Biżuteria (nie)tylko na ślub

Dzień Ślubu jest bez wątpienia jednym z najważniejszych dni w życiu dwójki ludzi, jednak kobieca delikatność i emocjonalność sprawia, że to właśnie my przeżywamy ten dzień jeszcze bardziej intensywnie.

Żeby plany o najpiękniejszej uroczystości mogły zostać zrealizowane, musisz przede wszystkim czuć się wyjątkowo dobrze w swojej ślubnej kreacji. Biżuteria jest bez wątpienia elementem stroju, który mimo swoich niepozornych rozmiarów potrafi dopełnić każdą stylizację. Co w takim razie zrobić, aby móc cieszyć się każdym szczegółem perfekcyjnego wyglądu? Głównym elementem ubioru Panny Młodej jest suknia i to do niej powinnaś dobierać wszelkie dodatki. Oryginalne kryształy Swarovski, srebro czy perły idealnie nadają się na tę okazję.

bizuteria slubna, bizuteria nie tylko na slub, piotrowski, akcesoria slubne

Określ styl

Biżuteria ma pasować do sukni, ale przede wszystkim do stylu i charakteru Panny Młodej. Całość musi być dopasowana i tworzyć harmonię. Do białej, rozkloszowanej, tiulowej kreacji będą pasować nienachalne kryształki Swarovski lub srebro. Suknia w stylu vintage dogada się z perłami lub koralami, a do prostego kroju bez zawahania można sięgnąć po dodatki z kamieni naturalnych.

bizuteria slubna, bizuteria nie tylko na slub, piotrowski, akcesoria slubne

Typ urody

Weź pod uwagę swój typ urody. Określenie Twojej tonacji kolorystycznej może okazać się połową sukcesu. Podobnie jak biżuteria, uroda każdej z nas trafia w ciepłe lub zimne tony. To właśnie dzięki niemu jedna grupa kobiet lubuje się w złocie, a druga stawia na srebro.

Zachowaj umiar

Jeśli Twoja kreacja jest bogata w koronki, obfity tiul, czy cyrkonie - zrezygnuj z mocno ozdobnej biżuterii. Skromna bransoletka, czy nierzucający się w oczy kryształowy naszyjnik w nieobciążający sposób dopełni całość.

bizuteria slubna, bizuteria nie tylko na slub, piotrowski, akcesoria slubne

Wydobądź piękno

Analogicznie do punktu trzeciego - jeśli postawiłaś na prostotę swojej kreacji, jest gładka, matowa masz pełne pole do popisu przy wyborze biżuterii. O ile w sukni znajduje się dekolt, możesz pozwolić sobie na ozdobną kolię i skromne kolczyki, jeśli jednak jest zabudowana pod szyją, dobrym krokiem będzie całkowita rezygnacja z naszyjnika i zaakcentowanie bransoletki lub kolczyków. Pamiętaj, że to Ty musisz czuć się najlepiej. Jeśli będziesz zadowolona ze swojego
wyglądu, nie tylko mieniące się ozdoby będą przykuwać uwagę, ale przede wszystkim Twoje szczęście nie umknie gościom.

bizuteria slubna, bizuteria nie tylko na slub, piotrowski, akcesoria slubne

Tekst i zdjęcia: Biżuteria Piotrowski
www.bizuteriapiotrowski.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj