Minimalistyczna biżuteria na ślub

Nie każda panna młoda marzy o ślubie jak z bajki, sukni księżniczce, pałacu i długim welonie. Niektóre z przyszłych żon wybierają raczej skromne i eleganckie przyjęcia z minimalistycznymi akcentami. Czy jesteś jedną z nich? Jeżeli tak, to nowa kolekcja marki Sezam jest właśnie dla Ciebie. Minimalistyczne złoto, pozbawione rzucających się w oczy zdobień, wykorzystuje bardziej formę niż kolor i błysk.

bizuteria slubna, minimalistyczny slub, bizuteria na slub, slubny minimalizm

W ofercie marki Sezam możemy znaleźć modne od jakiegoś czasu naszyjniki - celebrytki. Skąd wzięła się ich nazwa? Nic bardziej oczywistego -modę na te delikatne łańcuszki przeplatane symbolicznymi zawieszkami rozpoczęły prezenterki telewizyjne i celebryci. W ich pracy bardzo ważna jest aparycja, charyzma i ogólna prezencja, dlatego najczęściej wybierany jest przez nie styl smart casual, który jest wystarczająco oficjalny, a jednocześnie wygodny i bardzo kobiecy. Do garsonek zaczęły dorzucać delikatną, nierzucającą się w oczy biżuterię i tak to się wszystko zaczęło :). Możesz wziąć z nich przykład i nie tylko nosić celebrytki na co dzień ale i przed ołtarzem. Ślubna biżuteria nie musi być mocno zdobiona i rzucająca się w oczy, może być tylko delikatnym, ledwo widocznym dodatkiem, który przynajmniej nigdy nie przyćmi twojej urody. Ponadto celebrytki są praktyczne i nie potrzebują wielkiego wyjścia by ponownie je zaprezentować. Po ślubie bez problemu możesz je nosić na co dzień, dzięki temu za każdym razem jak spojrzysz w lustro, będziesz miała co wspominać ;).

bizuteria slubna, minimalistyczny slub, bizuteria na slub, slubny minimalizm

Celebrytki są czasem podwójne, potrójne ale chcąc stworzyć własny komplet, możesz zainwestować w dwa łańcuszki i zmiksować je ze sobą. Do łańcuszka celebrytki możesz dobrać delikatne, równie minimalistyczne kolczyki, by dopełnić look. W przypadku tak skromnej biżuterii nie musisz się bać, że przesadzisz, spokojnie możesz założyć naszyjnik, kolczyki i bransoletkę - cały komplet, byleby wszystko było utrzymane w jednym, minimalistycznym stylu.

bizuteria slubna, minimalistyczny slub, bizuteria na slub, slubny minimalizm

Więcej zdjęć kolekcji Sezamu znajdziecie poniżej:

Tekst, zdjęcia i biżuteria: Jubiler Sezam
www.jubilersezam.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj