Magia ślubu z biżuterią Magic Moments

Wybór sukienki dla Panny Młodej jest kluczowy, ale nie mniejszą rolę pełnią w stylizacji ślubnej dodatki, które powinny prezentować się dyskretnie, elegancko i z klasą, a także wnosić odrobinę magii.  Subtelna, ale pomysłowa, eklektyczna, a jednocześnie ponadczasowa. Przepiękna biżuteria, którą każda Panna Młoda z przyjemnością założy nie tylko w dniu ślubu, ale i później - na wiele, wiele innych okazji. Taka właśnie jest biżuteria z bestsellerowej kolekcji Magic Moments, stworzonej przez markę Apart.

Zbudowana wokół idei zatrzymania ulotnej urody niezwykłych chwil linia, hołduje subtelności, wyrażonej za pomocą szlachetnych diamentów, białego i klasycznego złota, cyrkonii oraz srebra. Zachwyca lekkością projektów, eterycznymi niuansami i emocjami, utrwalonymi w drobnych formach. Te cechy sprawiają, że biżuteria z kolekcji doskonale sprawdzi się w dniu ślubu i będzie idealnie pasowała do każdej sukienki. Nawet zakładając komplet - kolczyki, naszyjnik i bransoletkę; unika się efektu przeładowania, dzięki nieuchwytnemu czarowi niewielkich detali.
Wśród propozycji linii na uwagę zasługują naszyjniki, kolczyki i bransolety z motywem skrzydła, które dostępne są zarówno w diamentowej odsłonie kolekcji, jak i w jej złotej i srebrnej edycji. W roli ślubnego dodatku sprawdzi się naszyjnik z pojedynczą zawieszką, wypełnioną ażurowymi ornamentami lub kombinacją maleńkich elementów ozdobnych.


Panny młode, które cenią umiar, mogą ograniczyć biżuterię do nowoczesnej interpretacji naszyjnika z krzyżykiem z białego lub żółtego złota, przypieczętowanego kroplą brylantowego blasku albo wykonanego ze srebra, także w wersji z lśnieniem cyrkonii.

Magic Moments to kolekcja z nutą romantyzmu, która powstała po to, aby urzekające chwile nie umykały. Założona do ślubu, zachowa ten dzień w pamięci na zawsze.

Tekst i zdjęcia: Apart
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj