Indali - reakcja łańcuchowa. Biżuteria ślubna dla odważnych Panien Młodych

W trendach biżuteryjnych jednym z najmocniejszych akcentów w tym sezonie jest łańcuch. I ten wyrazisty, i ten subtelnie utkany - ważne, by oplatał, przykuwał wzrok, ożywał przy najdelikatniejszym ruchu. Kolekcja Indali od Apart odważnie, ale z wyczuciem sięgnęła po ten motyw, czyniąc z niego - obok nietuzinkowych projektów - znak firmowy.

biżuteria apart, biżuteria indali

Zbliża się lato, a ono jak żaden inny czas w roku wyzwala energię, wolność i spontaniczność. Biżuteria, którą wtedy wybieramy, ma dotrzymać kroku jego atmosferze i klimatowi. Indali ze swoimi egzotycznymi inklinacjami, czerpiącym ze wschodnich kultur designem, jest idealnym towarzyszem wakacyjnych dni. biżuteria apart, biżuteria indalibiżuteria apart, biżuteria indali

To kolekcja, która bawiąc się aktualnymi trendami, odpowiada na oczekiwania kobiet, poszukujących dodatków wykraczających poza tradycyjne postrzeganie biżuterii. Cieniutkie łańcuszki ze srebra łączą, często podkreślone lśnieniem cyrkonii, elementy podwójnych pierścionków, nausznic czy bransolet na nogę. Linie delikatnych łańcuszków w bransoletach na palec wyjątkowo podkreślają i wysmuklają dłoń, a w kolczykach oraz naszyjnikach na plecy swobodnie opadają, poruszając się przy każdym geście.
Świeża, lekka, nowoczesna, a jednocześnie zmysłowa biżuteria, która zaskakująco doskonale koresponduje z różnymi stylizacjami; to dopełniając, to znów przełamując koncepcje.

biżuteria apart, biżuteria indaliZdjęcie - Anna Cupczyńskapierścionek apart, pierścionek indaliZdjęcie  - Namek Photo Factorykolczyki indali, kolczyki apartZdjęcie - Marcin Romański

kolczyki apart, kolczyki indali
Zdjęcie - Namek Photo Factory

Tekst i kolczyki: Apart
www.apart.pl

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

1 komentarz

  • Link do komentarza zimowa poniedziałek, 11 lipiec 2016 14:37 napisane przez zimowa

    Zmysłowa biżuteria :)

Skomentuj