Trendy ślubne w biżuterii na sezon wiosna/lato 2016

W nadchodzącym sezonie ślubnym, wyrazistym akcentem będą ozdobne wiszące kolczyki wykonane w technice sutasz, bądź wysadzane samymi kryształami Swarovski oraz perłami.

Jeśli zdecydowałabyś się na założenie takich właśnie kolczyków, musisz pamiętać, że będą one odgrywać główną rolę w całej stylizacji, a więc konieczna jest rezygnacja z każdej innej biżuterii, nawet delikatnego naszyjnika czy też bransoletki.

biżruteria ślubna, biżuteria na ślub, trendy biżuterii ślubnej

Długie kolczyki wysmuklają twarz, sprawiają wrażenie, że szyja jest dłuższa, nadają całej stylizacji królewskiego uroku. Zakładając masywne wiszące kolczyki musisz liczyć się z ich wagą. Dyskomfort w tak ważnym dniu nie jest wskazany, dlatego też należy przyzwyczajać uszy do noszenia tego typu kolczyków przynajmniej tydzień przed ślubem. Dwie godziny dziennie przez tydzień powinny być w sam raz.

biżruteria ślubna, biżuteria na ślub, trendy biżuterii ślubne, masywne kolczyki, kolczyki 2016biżruteria ślubna, biżuteria na ślub,masywne kolczyki, kolczyki srebrne 2016
Wśród kolorów w ślubnym sezonie 2016 będą królować klasyczna biel i granat. Kolor przewodni może być wykorzystany nie tylko w biżuterii, lecz także w butach Panny Młodej czy bukiecie. 

biżruteria ślubna, biżuteria na ślub, masywne kolczykibiżruteria ślubna, biżuteria na ślub, masywne kolczykibiżruteria ślubna, biżuteria na ślub, masywne kolczykibiżruteria ślubna, biżuteria na ślub, masywne kolczyki

Opaski i grzebienie z kryształami, udekorowane kwiatowym motywem, nie tylko doskonale podtrzymują fryzurę ślubną i idealnie podkreślają jej delikatne ułożenie, ale dodatkowo dodają stylizacji lekkości i dziewczęcej świeżości. Dodatki do włosów, mające w sobie perłowe zdobienie koniecznie poleca się Pannom Młodym planującym swój ślub w stylu vintage.

biżruteria ślubna, opaski z krzyształami, stylizacja ślubnabiżruteria ślubna, opaski z krzyształami, stylizacja ślubna

Tekst, zdjęcia i biżuteria: Yvette Jewelry

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj