Karnawałowe stylizacje ślubne

Sylwester oraz karnawał, to czas kiedy stawiamy na cekiny, skrzące materiały i przepych w stylizacjach. Naszym zdaniem to także idealny czas na złożenie przysięgi małżeńskiej i szaleństwa do białego rana.

kolczyki na ślub, bransoleta na wesele
Ten okres, jak żaden inny, pozwala nam na rozwinięcie skrzydeł, jeśli chodzi o bogate stylizacje i ozdobne dodatki. Suknie pokryte mieniącymi się kamieniami oraz cekinami, okazałe etole oraz widoczna biżuteria to bez wątpienia idealna oprawa karnawałowego ślubu.

srebrna biżuteria na ślub

Biżuteria może być utrzymana w klasycznej srebrnej i złotej kolorystyce lub w najmodniejszym kolorze zimy czyli szafirze. Jest to kolor, który idealnie komponuje się z bielą oraz srebrem podkreślając nie tylko stylizację Panny Młodej, ale także zimową aurę. Jeśli Panna Młoda zdecydowała się na druhny, mogą one postawić na cekinowe sukienki, które bez wątpienia są uosobieniem karnawału. Taka kreacja zdecydowanie obliguje do świetnej zabawy!

ozdoby do włosów, bransoleta srebrna na ślubkolczyki na ślub i weselesrebrne ozdoby, srebrne kolczyki

Do zimowych, karnawałowych stylizacji pasować będą także różnego rodzaju mieniące się opaski oraz delikatne tiary a także ozdobione kryształkami welony. Nie ma lepszego okresu na mocno zdobione kreacje czy to w fasonie rybki czy w stylu princess. Bogato wysadzane gorsety i mieniące się spódnice - to wszystko sprawdzi się najlepiej właśnie w okresie zimowym. Do takich kreacji stawiamy konsekwentnie na widoczną biżuterię, tak aby stylizacja była harmonijna i pełna oraz aby nie sprawiała wrażenia niedopracowanej. Mimo tendencji do tego, aby ozdobne suknie zestawiać z delikatnymi dodatkami, my jesteśmy zwolenniczkami dopracowanych, spójnych stylizacji, kiedy to biżuteria podkreśla i dopełnia styl sukni, a nie niweluje jej blask.

Tekst, zdjęcia i biżuteria: Novia Blanca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj