Pomysł na prezent walentynkowy dla mężczyzny - Galante.pl

Choć za oknem temperatury ujemne - wszakże na wiosnę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać - 14 lutego znowu zrobi się gorrrrąco!

Zakochane serca będą bić jak oszalałe, feromony nie pozwolą spać - jeszcze tylko elegancki drobiazg, który uświetni ten pełen emocji dzień i można zacząć świętować. Jeśli do tej pory nie znalazłaś odpowiedniego upominku dla swojego mężczyzny z okazji Walentynek wychodzimy naprzeciw i polecamy spinki do mankietów z serduszkami.

Spinki do mankietów Galante.pl / fot. Weselni Paparazzi


Ten oryginalny dodatek do koszuli przykuje uwagę niejednej kobiety, ale niech będzie dla niej ostrzeżeniem: "ten facet jest zajęty".

Spinki do mankietów Galante.pl / fot. Galante.pl 


Jeśli lada dzień planujecie zimowy wyjazd w góry, trafionym prezentem na Walentynki może okazać się również elegancka piersiówka. Skórzane obicie i funkcjonalny, metalowy korek sprawiają, że piersiówka sprawdzi się idealnie na stoku, czy podczas górskiej wycieczki.

Piersiówka Galante.pl / fot. Aga Cudak 


A jeśli twój mężczyzna jest tradycjonalistą może wybierzesz skórzany portfel z wygrawerowanym miłosnym wyznaniem ukrytym gdzieś na bocznej kieszonce?

Portfel z grawerowanym napisem Galante.pl / fot. Galante.pl

 

I pamiętaj – Walentynki już w najbliższy czwartek!

Autor tekstu: Sklep Galante.pl
www.galante.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

Skomentuj