Zimowa sesja narzeczeńska

Sesje narzeczeńskie w zimowej aurze to zdecydowanie bardzo dobry pomysł! Naprawdę nie wiemy, dlaczego Pary boją się zdjęć zimową porą roku - przecież krajobraz przykryty białym puchem jest bardzo wdzięcznym tłem do zdjęć.

Zimowe plenerowe zdjęcia może nie należą do najłatwiejszych, jednak zdecydowanie warto podjąć ryzyko i zrealizować swoją wymarzoną sesję narzeczeńską właśnie w zimie. Kiedy tylko pojawi się śnieg, zdjęcia stają się naprawdę magiczne - mając za sobą takie naturalne dekoracje, naprawdę niewiele już trzeba, aby stworzyć piękną pamiątkę na lata. Wystarczy, że przygotujecie ciekawą stylizację odzieżową, która będzie jednocześnie stylowa i zapewni wam komfort ciepła. Świetnie sprawdzą się delikatne beże, biele i złota oraz mocny akcent kolorystyczny - u nas była to głęboka czerwień w bukiecie, a także w makijażu ust i - voilà! Jak Wam się podoba taki pomysł na stylizację sesji narzeczeńskiej?

Tekst: Redakcja abcslubu.pl
Zdjęcia: Anna Więcławska Fotografia, www.annawieclawska.pl

 

zimowa sesja ślubna, sesja narzeczeńska zimą zimowa sesja ślubna, sesja narzeczeńska zimą , czerwone usta zimowa sesja ślubna, sesja narzeczeńska zimą zimowa sesja ślubna, sesja narzeczeńska zimą zimowa sesja ślubna, sesja narzeczeńska zimą zimowa sesja ślubna, sesja narzeczeńska zimą zimowa sesja ślubna, sesja narzeczeńska zimą zimowa sesja ślubna, sesja narzeczeńska zimą zimowa sesja ślubna, sesja narzeczeńska zimą

 

 

 

Pomysł na sesję: Redakcja abcslubu.pl
Zdjęcia: Anna Więcławska Fotografia, www.annawieclawska.pl
Makijaż do sesji: Kasi Makeup / Katarzyna Zielińska, www.katarzynazielinska.com
Fryzura ślubna: Litewka Hairstylist, www.facebook.com/joannalitewkahairstylist
Biżuteria ślubna: PiLLow Design, www.pillow-design.pl
Modelka: Natalia Mackiewicz
Model: Kacper Kudła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj