Suknie ślubne i ich drugie życie - akcja charytatywna w Trójmieście.

Ślub to ten jedyny dzień w życiu podczas, którego wszystkie oczy są skierowane na nich, na nią – Pannę Młodą. Każda kobieta marzy, aby tego dnia czuć się pięknie i podzielić się swoim szczęściem z innymi. A o czym myśli świeżo zaręczona dziewczyna? O sukni!

ślub wesele aukcja charytatywna inspiracje porady


I tu pojawiają się one. Dla Ciebie. Oto ich historia:

Akcja charytatywna 'Z sercem do ołtarza' to inicjatywa społeczna, która dopiero rozwija swoje skrzydła, choć już możemy pochwalić się debiutem na Targach Zdrowia i Urody w CH Metropolia, podczas, których zaprezentowałyśmy aktualne kreacje. Nasze działania polegają na pozyskaniu sukien ślubnych, które już raz miały swoją ślubną premierę, a następnie dzięki odpowiedniej promocji, ich licytacja na portalu Allegro Charytatywni. Cały dochód z licytacji zostaje przeznaczony na konkretnego beneficjenta, który wymaga pomocy finansowej.
Pomysł na tego rodzaju akcje zrodził się dzięki chęci wsparcia w rehabilitacji córki naszej przyjaciółki – Bianki Sosińskiej,. Bianka od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i codziennie walczy o lepszą sprawność, a jak wiadomo jest to związane z konkretną i regularną opieką specjalistyczną.

Niesamowite jak wiele osób otworzyło swoje serca na wieść o naszej akcji. Mamy mnóstwo zgłoszeń od dziewczyn, które chcą zrobić coś dobrego swoją sukienką i chętnie oddają je na licytacje. Jesteśmy szczególnie przejęte wsparciem pani Katarzyny Ambroziak, która od wielu lat prowadzi swoją pracownię Ambris – Atelier Stylu i Wizażu w Gdyni. Jako doświadczona stylistka, wizażystka i projektantka podjęła się wyzwania przerobienia dwóch sukien ślubnych, a także przekazała nam dwie, absolutnie piękne suknie swojego autorstwa i wykonania, które także niebawem trafią na aukcje. Naszym obecnym priorytetem jest dotarcie do przyszłych panien młodych, aby dowiedziały się o tej inicjatywie i zdecydowały się do nas odezwać. Gwarantujemy, że znajdziemy im niewiarygodne suknie.

Nie sposób opisać w jednym zdaniu jak wiele dobra można uczynić biorąc udział w ogóle w akcjach dobroczynnych. Działając z nami pomagasz charytatywnie, dbasz o środowisko i jednocześnie możesz wylicytować naprawdę przepiękną suknię ślubną.

Jeżeli planujesz ślub, szukasz sukni ślubnej, zgłoś się do nas fb.me/zsercemdooltarza – mamy kreacje w każdym rozmiarze i fasonie. I pamiętaj... dobro powraca <3

 

Tekst: Natalia Michalska – współorganizatorka akcji

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj