Gala ślubna w Hotelu SPA Laskowo już 2.02.2020!

W niedzielę, 2 lutego 2020r. w Hotelu Spa Laskowo*** w Jankowicach odbędzie się  Gala Ślubna.  Zapraszamy przyszłe Młode Pary do odwiedzin i zapoznania się z ofertą szeroko  rozumianej branży ślubnej.

gala ślubna ślub wesele SPA Laskowo inspiracje ślubne weselne 2020


W klimatycznych wnętrzach Hotelu Spa Laskowo*** oraz Restauracji „Orzech i Miód”  będą Państwo mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami ślubnymi,  skorzystać z porad specjalistów w dziedzinie ślubnej oraz zapoznać się z bogatą ofertą  firm z branży.

Tego dnia o aranżacje kwiatowe zadba Pracownia Florystyczna Agata Wylenzek, Fotograf Paweł Klima oraz Studio Dyrszlag przedstawią swoją ofertę fotografii ślubnej. Piękne suknie ślubne będzie można zobaczyć dzięki Inez Szewczyk Atelier. Makijaż to jeden z kluczowych elementów stylizacji ślubnej, tego dnia swoje umiejętności zaprezentuje Make me up by Ania Pawlik. Cukiernia Klapec udzieli wszelkich informacji na temat wyrobów cukierniczych, mkParty zaprezentuje podświetlany napis MIŁOŚĆ czyli ostatni krzyk mody weselnej, Tajemniczy Kuferek- animacje dla dzieci zaproponuje program dla najmłodszych. Ofertę alkoholi w oryginalnej formie przedstawi Barmix, Fotobudka Obiektywna zaprezentuje hit wszystkich wesel czyli profesjonalną fotobudkę.  Na naszym parkingu zaparkują samochody do ślubu firm Alko Trans oraz Royal Academy of English.

Gala Ślubna w Hotelu Spa Laskowo*** jest niepowtarzalną okazją, aby w jednym  miejscu i czasie zebrać informacje niezbędne przy organizacji wesela.  Hotel Spa Laskowo*** zaprasza do skorzystania z oferty przyszłe Pary Młode. W tym  dniu na osoby, które zdecydują się zorganizować przyjęcie ślubne w Naszym Hotelu będą czekały atrakcyjne rabaty. Całe wydarzenie uświetnią występy utalentowanych  artystów, pokaz sukien ślubnych, a także degustacja wyrobów cukierniczych. Program Gali Ślubnej poprowadzi Mateusz Wróbel, który swoją pozytywną osobowością  wprawi wszystkich uczestników w wyjątkowo dobry nastrój.

Serdecznie zapraszamy w godzinach 13:00-17:00
Hotel Spa Laskowo***, Jankowice, ul. Raciborska 62
WSTĘP WOLNY

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tu: www.laskowo.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj