Nowe Boho - III edycja wernisażu ślubnego. 17 listopada Hotel In Beetwen, Lublin

To już III edycja naszego wydarzenia, odbędzie się ono 17 listopada w ekskluzywnym hotelu In Between pod Lublinem. Jak co roku, bardzo skupiamy się nad luksusową aranżacją wnętrz, do których zapraszamy naszych gości, aby zarówno wystawcy, jak i Pary Młode poczuły się, jak w bajce. Dzięki temu co roku Wernisaż Ślubny jest gorącym tematem w kuluarowych rozmowach.

Wernisaż ślubny w Lublinie

 

 

Jakość, rzetelność i doświadczenie, do tego przyjazna, kameralna atmosfera, subtelna muzyka w tle, piękne wnętrze i zakochane Pary Młode, które poszukują najlepszych, ślubnych usługodawców - oto atmosfera, w której odbywają się nasze Wernisaże Ślubne.
Chcemy stwarzać Parom Młodym wyjątkową przestrzeń do swobodnego kontaktu z profesjonalistami, najlepszymi firmami ślubnymi, które od lat współtworzą magiczne i niepowtarzalne śluby.
Wiemy, jak ważny jest ten pierwszy kontakt, jak istotne dla Młodych Par są doświadczenia z przygotowań do tego Wielkiego Dnia, dlatego kładziemy szczególny nacisk nie tylko na to, kto będzie z nami tworzył to wydarzenie. Chcemy również stworzyć dla Was przestrzeń inspirowaną wydarzeniami ze światowych kolebek mody ślubnej, dlatego ciężko pracujemy nad taką aranżacją wnętrza, która wprowadzi Was w niecodzienny i niezapomniany nastrój.
Koniecznie odwiedźcie nas i w tym roku!
Zapraszamy!

W tym roku wybraliśmy klimat NOWE BOHO, z aranżacją wnętrza hotelowego w stylu śródziemnomorskim, w środku listopada więc zabierzemy naszych gości w ciepłe klimaty.
Wstęp dla par jest wolny. Zapraszamy!

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/508869586579761/

 

wernisaż ślubny w Lublinie, Pillow DesignZdjęcie - Małgorzata Snyman
wernisaż ślubny w LublinieZdjęcie - Małgorzata Snyman
wernisaż ślubny w Lublinie, Nowe BohoZdjęcie - Małgorzata Snyman

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj