Jak poprosić przyjaciółkę aby została Twoim świadkiem na ślubie?

Często pytacie nas o to, jak poprosić o bycie druhną lub świadkiem na ślubie i weselu. Czy wystarczy po prostu zapytać? Oczywiście, że tak, jednak coraz częściej przyszłe Panny Młode pragną zrobić to w kreatywny sposób. Jak umilić taką prośbę? Podpowiadamy!

 ślub wesele biżuteria ślubna świadkowa druhna jak poprosić o świadkowanie prezent dla druhny inspiracje porady abcslubuSuknie ślubne - Patricia Szlażko Atelier
Biżuteria florystyczna - Pracownia Florystyczna Flower Land
Zdjęcie - Elmero

Upominek dla druhny - biżuteria okolicznościowa

Kobiety kochają biżuterię, dlatego też warto rozważyć sprezentowanie Waszej przyszłej druhnie drobnego upominku w postaci biżuterii. Wiele firm jubilerskich oferuje bransoletki z zawieszkami z możliwością personalizacji w formie grawerunku. "Bez Ciebie nie idę" czy "Najlepsza druhna ever!" to tylko dwie z wielu możliwości, które sprawdzą się wyśmienicie. Taki podarunek na pewno ucieszy przyszłą świadkową i sprawi jej radość.

Prezent dla druhny w formie Do It Yourself

Znasz swoją przyszłą świadkową lepiej niż ona samą siebie, a dodatkowo lubisz tworzyć samodzielnie prezenty? Dobrym rozwiązaniem jest kupienie ładnego pudełeczka i umieszczenie w nim ulubionych rzeczy przyszłej druhny. Ukochana pomadka, uwielbiane przez nią czekoladki, mini wersja perfum, czy może koralik do kolekcji na ulubioną bransoletkę to tylko przykłady tego, co możesz umieścić w takim giftboxie. Do tego zabawna kartka z rebusem czy zagadką z pytaniem o świadkowanie i voilà - prezent gotowy!

Szlafroczek z personalizowanym haftem dla druhny

Planujesz wspólne przygotowania w dniu ślubu? Spraw swojej przyszłej świadkowej szlafroczek z odpowiednim haftem - wiele firm oferuje zakup personalizowanych szlafroków z napisem "Maid Of Honor", "Najlepsza Świadkowa" czy może "Druhna na medal". Opakowany w ładne, ozdobne pudełko będzie świetnym prezentem uzupełniającym prośbę o świadkowanie.

Dzień dla ciała - wypad do spa

Czy jest coś, co zbliża kobiety bardziej, niż wspólna sesja pielęgnacyjna? Zafunduj swojej przyszłej świadkowej dzień w spa z zabiegami pielęgnacyjnymi. Dodatkowo, możesz przemycić na miejsce butelkę szampana lub innego ulubionego trunku z personalizowaną etykietką z zapytaniem "Czy zostaniesz moją świadkową?". Tak zadane pytanie nie może skończyć się odpowiedzią inną, niż gromkie TAK!

Wasza świadkowa już zgodziła się na pełnienie tej ważnej funkcji w dniu ślubu? Pochwal się w komentarzu poniżej, w jaki sposób poprosiłaś ją o to!

 

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj