Już 24 lutego 2019r. 2 edycja Środkowopomorskich Targów Ślubnych w Koszalinie!

Już 24 lutego 2019r. odbędzie się 2 edycja najważniejszego wydarzenia branży ślubnej na Pomorzu Środkowym!

Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Widowiskowo – Sportowej w Koszalinie, gdzie na ogromnej powierzchni wystawcy zaprezentują swoje różnorodne usługi. Będziemy na Was czekać od 11 do 17.
Rozbudowany program, pokaz najnowszych trendów ślubnych oraz szeroka prezentacja branż gwarantuje, że odwiedzający w jednym miejscu będą mogli zaplanować swój ślub, wesele, wieczór panieński lub kawalerski, a także podróż poślubną. Organizatorem Środkowopomorskich Targów Ślubnych jest Agencja 123Concept i Agencja Ślubna Wymarzone Wesele.


Sponsorem Głównym Targów jest Dermalogica a sponsorem branżowym Baśniowe Dekoracje.
Firmy, które już zadeklarowały swoja obecność na targach to między innymi Salon Sukien Ślubnych Agnes, Zjawiskowe Torty Oksana Popowicz-Beck, Cliniq, K&K Drink Bar, Pracownia Tortów Monika Rudnicka, Blue Marine, Emil Rozumowicz Fotografia, Biała Dama i Marina Mielno, Chaton Bling, PAWO, WAKACJE.PL, Papierowa Gruszka, Wojciech Gruszczyński Fotografia i wiele innych.

Imprezą Towarzyszącą targom będzie 2 edycja SWAP Sukienek Ślubnych. To specjalna strefa, gdzie Panny Młode, które mają ten najważniejszy dzień w ich życiu już za sobą, mogą zgłosić do Nas swoją Suknię Ślubną, aby nadać jej drugie życie. Panny, które mają dzień ślubu jeszcze przed sobą na wydarzeniu SWAP mogą przymierzyć i kupić wybraną Suknię Ślubną w bardzo okazyjnej cenie. Więcej informacji o SWAP pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na scenie głównej również nie zabraknie atrakcji – w trakcie targów szereg pokazów m.in. pokaz mody ślubnej organizowany przez agencję MOTIV, pokaz pierwszego tańca, konkursy w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody dla odwiedzających Targi. Co najważniejsze – na targach będziecie mogli od razu zarezerwować datę na wszelkie usługi z rabatem jaki przygotują wystawcy.

Na targi można jeszcze zgłosić swoją firmę, więcej informacji na stronie www.slubkoszalin.pl lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zachęcamy już teraz do kupna biletów na tą imprezę: kupbilecik.pl i zapraszamy do odwiedzenia targów osoby z całego Pomorza.

 

Tekst i grafika: Środkowopomorskie Targi Ślubne,

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj