Alternatywne targi ślubne OFF Wedding - 20 styczeń 2019!

Naszą pasją jest inspirowanie par do planowania ślubu ich marzeń. Chcemy więcej wolności, swobody, radości i naprawdę szczerego cieszenia się przez was, własnym dniem ślubu.

Chcemy, abyście nie przejmując się światem, robili wtedy to co lubicie najbardziej, wyglądali tak jak lubicie się najbardziej, mieli wokół swoje ukochane osoby i zwierzaki, byli bezwstydnie całym sobą ze sobą. Niech tego dnia najważniejsze będą uczucia, emocje, prawda i miłość. Nie udawajcie nikogo kim nie jesteście, nie wpasowujcie się w utarte schematy, bo tak wypada i od zawsze robiono. Bądźcie sobą, bądźcie oryginalni, kreatywni, piękni w swojej naturalności. Pijcie wino, tańczcie na stole, a jeśli nie lubicie tańczyć, nie róbcie tego w ogóle, pograjcie na weselu w kręgle. Ten dzień nie musi być taki jak dzień ślubu wszystkich innych.

 off wedding alternatywne targi ślubne

Tworząc nasze alternatywne targi ślubne OFF Wedding to było naszym największym marzeniem. Uświadomić przyszłym młodym parom, że ślub może być naprawdę ICH dniem, że istnieją wokół świetni ludzie i firmy, które mogą im pomóc zorganizować taki dzień z marzeń, niestereotypowy, bez przaśnego wiejskiego stołu i muzyki disco-polo. Chcieliśmy pokazać, że celebrując takie wydarzenie można pozostać sobą, nie być przebranym tylko dobrze ubranym, cieszyć się detalami, które są pięknie wykonane i pochodzą od lokalnych producentów, że można ten czas spędzać z bliskimi naprawdę dobrze się bawiąc.

off wedding alternatywne targi ślubne

Nasi wystawcy są pieczołowicie wyselekcjonowani i nie ma tu ludzi przypadkowych. Młodzi projektanci tworzą nowoczesne, delikatne suknie, dodatki oraz modne stroje dla panów, fotografowie i filmowcy dyskretnie dokumentują dzień ślubu w sposób emocjonalny i nastrojowy, opowiadając wasze prawdziwe historie, dekoratorzy i florystki łączą prostotę z dbałością o szczegóły. Zapraszamy wszystkie osoby ceniące dobry design i piękno sztuki użytkowej, lubiące minimalizm i naturalne dekoracje, chcące zobaczyć najnowsze trendy ślubne i przede wszystkim narzeczonych, dla których najważniejsze jest szczere podejście do ślubu i pokazanie przez tą ceremonię siebie.

Miejsce: 20 stycznia 2019 w Szwedzka.com w Warszawie
Link to strony www.offwedding.pl
Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/2175349669416441


W naszej rockowej sesji udział wzięli:

zdjęcia & film – Ajem stories: fine-art weddings www.ajemstories.com
miejsce – Szwedzka.com www.szwedzka.com
suknia - Ochocka Atelier www.ochocka.pl
dekoracje - Love & Flowers www.loveandflowers.pl/
papeteria/kaligrafia -Aga Pisze http://agapisze.wixsite.com/agapisze
słodkości palce lizać - Ciastko dziurką https://www.facebook.com/ciastkozdziurkaa/
różowe włosy i usta - Zyzy MakeUp https://www.facebook.com/ZyzyMakeUp/
auto takie, że sąsiad zazdrości - Carbar https://thecarbar.pl/
organizacja i pomoc przy sesji - A nuż nie róż www.anuznieroz.pl

Więcej zdjęć w galerii poniżej:

 

Tekst i zdjęcia: Off Wedding Alternatywny Targowy Meetup Ślubny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj