Ślub i wesele w odcieniach fioletu- inspiracje ślubne 2018

W tym sezonie ślubnym kolor fioletowy zdecydowanie jest na topie - sukces tej barwy zwiastowało już na początku roku okrzyknięcie odcienia Ultra Violet jednym z kolorów roku 2018. Szalenie modny fiolet to idealna propozycja na temat przewodni ślubu i wesela. Mnogość jego odcieni pozwala stopniować intensywność dekoracji - od delikatnych i pastelowych odcieni, przez lawendowe tony aż po niemalże psychodeliczny odcień Ultra Violet.  My jednak dzisiaj skupimy się na jego nieco łagodniejszym wcieleniu - zapraszamy Was na inspiracje ślubne w dekoracjach o barwie lawendy!

Lawenda to nie tylko przyjemny, otulający człowieka słodki, relaksujący zapach, ale również piękne, drobne kwiaty urzekające dziesiątkami odcieni fioletu. Nic dziwnego, że Pary Młode coraz częściej wybierają ten kolor i tę roślinę jako element swoich dekoracji ślubnych lub, w wersji total - jako motyw przewodni ślubu i wesela. W kategorii kolor przewodni ślubu i wesela, fiolet prezentuje się naprawdę wyśmienicie, zresztą - zobaczcie sami! 

Fiolet w stylizacji Pary Młodej

Dodatki do ślubnego stroju w odcieniach lawendy są niezwykle eleganckie, a jednocześnie dają nam możliwość stworzenia efektu subtelnego i romantycznego. Panna Młoda może ozdobić suknię małymi akcentami kwiatowymi lub wybrać biżuterię w odcieniach fioletu. Dla nieco odważniejszych Panien Młodych, które mają ochotę w mało agresywny sposób przełamać monopol ślubnej bieli, proponujemy suknię ślubną w odcieniu bladych tonów fioletu. Kreację Pana Młodego może dopełnić fioletowy akcent w postaci kwiatka w butonierce tożsamego z kompozycją florystyczną bukietu Panny Młodej, lub w wersji total look, warto postawić na fioletowe akcenty takie jak muszka, krawat czy spinki do mankietów.

lawenda inspiracje panna młoda suknia ślubna bukiet ślubnySuknia ślubna: Joanna Niemiec 
Kolczyki: Yvette Jewelry
Bukiet ślubny, butonierka: Katarzyna Malec, Pracownia Gardenialawenda insiracje suknia ślubna garnitur ślubnySuknia ślubna: Joanna Niemiec 
Garnitur ślubny: Pawo

Kolczyki: Yvette Jewelry
Bukiet ślubny, butonierka: Katarzyna Malec, Pracownia Gardenia


Fiolet w wystroju sali weselnej i dodatkach ślubnych

Pragnąć zaakcentować fioletową barwą całość wesela, zaplanujcie obfite, nieco nieuczesane kompozycje kwiatowe. Śmiało możecie zdecydować się na sporą ilość fioletowych akcentów również w dodatkach, takich jak obrus, poduszki na krzesła, bieżniki na stoły, świece i inne ciekawe dekoracje, które podkreślą kontrastującą z fioletem biel zastawy i lśniące sztućce. Aby nie przesadzić z ilością fioletowych dodatków, dobrym pomysłem będzie wybór szklanych, nieco geometrycznych kielichów. 
W trendach na sezon 2018 zauważamy również oryginalne dekoracje światłem, które każde miejsce zamienią w salę balową!

Obowiązkowym punktem wesela jest oczywiście tort, na który wszyscy zwracają uwagę- wystarczy, że ten wspaniały słodycz ozdobimy gałązkami lawendy, a od razu będzie wiadomo, co jest tematem przewodnim całej uroczystości weselnej!

suknia ślubna garnitur ślubny stół ślubny Suknia ślubna: Joanna Niemiec 
Garnitur ślubny: Pawo
Aranżacja stołu i bukiet ślubny: Katarzyna Malec Gardenia

druhny sukienki dla druhen lawendaSuknie dla druhen: Click Fashion
Tort ślubny: Cukiernia Cieplak
Bukiety: Katarzyna Malec, Pracownia Gardenia

 

Przygotowanie materiału: Portal abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj