Monstera w dodatkach ślubnych i weselnych

Intensywna, ciemna zieleń liści monstery coraz częściej wykorzystywana jest w dekoracjach weselnych przez Pary Młode. Jej główną zaletą są wielkie, postrzępione na końcach liście, nieco przypominające swoim kształtem serce. Monstera wspaniale współgra z jasnymi barwami, szczególnie z klasyczną bielą, która podkreśli jej soczystą i głęboką barwę.

dekoracje ślubne monstera trendy ślubneAranżacja stołu: A&A Decor Design
Zdjęcia - Namysław Tomaka Wedding

Liście monstery można wykorzystać w kompozycjach florystycznych, girlandach i bukietach. Możemy stworzyć również niebanalną ściankę z liści i nadać całości egzotycznego klimatu, jednocześnie budując intrygujące i ciekawe tło za Parą Młodą lub backdrop, który sprawdzi się wyśmienicie w roli tła do zdjęć czy fotobudki.

dekoracje ślubne bukiet ślubny monstera trendy ślubneDekoracje oraz bukiet ślubny: A&A Decor Design
Suknia ślubna: Patricia Szlażko Atelier
Garnitur, mucha: Klasyka
Zdjęcia - Namysław Tomaka Wedding

Proponujemy ozdobić liśćmi stoły a także tort weselny. Całość da spektakularny efekt i zrobi wrażenie na gościach. Idealnie sprawdzi się w surowych wnętrzach, a także w nieco bardziej naturalnej  stylizacji - boho, natomiast w połączeniu z soczystymi barwami nada iście tropikalnego klimatu.
Monstera to niezwykle wdzięczna roślina, która aż prosi się o wykorzystanie jej jako motyw przewodni ślubu i wesela. Odnajdzie się zarówno w dekoracjach i dodatkach, jak i w poligrafii ślubnej - wzór liści monstery wykorzystać możecie już na etapie projektowania zaproszeń ślubnych, później konsekwentnie wplatając zarówno w dekoracje stolików i bufetów weselnych, jak i w bukiet ślubny oraz pozostałe dekoracje. 

trendy ślubne 2018 papeteria ślubna monstera tort ślubnyPoligrafia ślubna: Metier Pracownia Zaproszeń
Tort ślubny: Cukiernia Cieplak
Zdjęcia : Namysław Tomaka Wedding

Tekst: Portal abcslubu.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj