Silesia Wedding Day 5 - industrialne targi ślubne już 13.05.2018 w Katowicach!

Już niedługo, bo 13.05.2018 r.  w Walcowni Cynku w Katowicach - Szopienicach odbędzie się już 5 edycja unikatowych, alternatywnych targów ślubnych - Silesia Wedding Day 5, na które serdecznie zapraszamy!

 ślub wesele targi ślubne inspiracje ślubne Silesia Wedding Day 5

Gdzie i kiedy?

Tegoroczna, piąta już edycja targów ślubnych Silesia Wedding Day 5 odbędzie się już 13.05.2018 r. w miejscu wyjątkowym. Wszystkie Pary zapraszamy do przepięknych, industrialnych wnętrz Walcowni Cynku, która zlokalizowana jest w Katowicach - Szopienicach. Wstęp na targi dla odwiedzających to koszt 10 zł/osoba.

Silesia Wedding Day 5

Oto, co o Silesia Wedding Day 5 mówią jego założycielki i autorki - Gabriela Nikiel oraz Katarzyna Pyrchała: "Historia naszych targów jest niedługa, jednak przyszedł już czas na organizację 5-tej edycji Silesia Wedding Day, która odbędzie się 13 maja 2018 roku w nowym miejscu - w Walcowni Cynku w Katowicach (Szopienicach). Alternatywne targi są tym, czego brakuje nam w dużych, masowych halach expo od lat kojarzonych właśnie z targami ślubnymi. Razem z wystawcami, których starannie dobieramy - staramy się stworzyć jak najbardziej przyjazny klimat w miejscach, w których organizujemy nasze wydarzenia.

Mamy nadzieję, że doceniają to zarówno odwiedzające nas pary ale również osoby z branży i nasi cudowni wystawcy.
Wychodzimy naprzeciw, dając odwiedzającym inspirację, a jak oni ją wykorzystają - tutaj możemy tylko czekać na mnóstwo pięknych ślubów z ich udziałem.
Podczas ostatniej edycji odwiedziło nas 2000 osób, dzięki czemu wiemy, że nasze targi są ciekawym wydarzeniem na mapie industrialnego Śląska."

Podczas tegorocznych targów, Pary Młode będą miały okazję spotkać ponad 80 wystawców, a także otrzymać nasz nowy magazyn branżowy Silesia Wedding Magazine, w którym to znajdzie się mnóstwo ślubnych inspiracji, a także firm z branży ślubnej. Dla komfortu odwiedzających, w tym roku aranżujemy również strefę chillout wewnątrz, aby bez względu na pogodę odwiedzające nas Pary Młode mogły w spokoju porozmawiać oraz... wypocząć.

Zapraszamy Was, drogie przyszłe Pary Młode, poszukujące inspiracji oraz podwykonawców, którzy spełnią Wasze marzenia i sprawią, że Wasz Wielki Dzień będzie tak piękny, jak sobie to wymarzyliście! Do zobaczenia!

Dodatkowe informacje o targach znaleźć można na wydarzeniu: www.facebook.com/events/1908341919495110

 

Źródło: Silesia Wedding Day, 
www.silesiaweddingday.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj