Good Time- Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie już 25 marca 2018!

Czas na spacer z ukochaną osobą i pyszną kawę pitą bez pośpiechu. Na radosną wrzawę i ciepłe rozmowy z Ludźmi, którzy autentycznie uwielbiają swoją pracę.

Targi ślubne to czas poszukiwania inspiracji - słuchania swojego serca i tego co Wam w duszy zagra.

 
alternatywne targi ślubne good time Lublin 25 marca
 
Spotkacie ponad 40 firm, które barrrdzo starannie wybraliśmy. Floryści, fotografowie, specjaliści od wizerunku i urody, filmowcy, biżuteria, papeteria, atrakcje, pyszne słodkości, konsultantka ślubna... dobra muzyka z tle. Bezpłatne prelekcje na zaskakujące tematy, które ułatwią Wam przygotowania do dnia ślubu.
To wszystko po raz pierwszy na lubelszczyźnie już 25 marca 2018. Wstęp wolny.
 
Pierwsze Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie powstały z porywu serca i miłości do pięknych Ludzi, zdarzeń, rzeczy. Z wiary, że ślub jest jednym z najbardziej niezapomnianych wydarzeń w życiu i warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Spójną z tym co Wam w duszy gra.

Alternatywne – to znaczy jakie? Inne. Po naszemu. W dobrym guście i zgodnie ze współczesnymi trendami. Od 9 lat bacznie obserwujemy jak Wasze śluby się zmieniają. Wiemy czego szukacie. Rozmawiamy o czym marzycie i czego Wam brakuje. W trakcie pracy spotykamy wiele uzdolnionych osób, które ciężko jest odnaleźć w tłumie innych wykonawców. Dlatego postanowiliśmy, że czas na zmiany.

Chcemy pomóc Wam się spotkać. Porozmawiać o tym co w duszach gra. Wypić dobrą kawę. Pomóc wybrać najlepsze z dróg do pięknego dnia ślubu. To wszystko w towarzystwie najlepszych reprezentantów z branży ślubnej. Starannie wyselekcjonowanych. Około 40 marek tworzących to co piękne i nietuzinkowe. Tego dnia będziemy dla Was.

To będzie Dobry Czas. Spędźmy go razem ♥

Więcej informacji na temat Alternatywnych Targów znajdziecie tu: www.facebook.com/GoodTimeWeddings/

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj