Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – ruszyła kolejna edycja!

Rozpoczęliśmy kolejną edycję, pierwszej w Polsce Charytatywnej Fantowej Loterii Ślubnej. Ten oryginalny pomysł nawet nas zaskoczył swoim powodzeniem, w 2017 roku sprzedaliśmy blisko 10 000 losów. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla młodych par nowe wzory i nowe produkty, aby było jeszcze ciekawiej.

 loteria charytatywna młodzi ślub wesele loterie weselne


Pomysł na upominek dla gości weselnych

loteria charytatywna młodzi ślub wesele loterie weselne

Można różnie o niej mówić, oryginalny pomysł na upominek, sposób na pobudzenie emocji i dobrą zabawę dla gości weselnych, niespodzianka urozmaicająca zabawę weselną, a już na pewno, sposób na podzielenie się swoim szczęściem z potrzebującymi. To jest właśnie pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna zorganizowana przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

loteria charytatywna młodzi ślub wesele loterie weselne


Pomysł na organizację loterii ślubnej pojawił się w 2016 roku, zastanawialiśmy się nad niebanalnym sposobem na pomaganie i Charytatywna Loteria Ślubna stała się strzałem w dziesiątkę! Nowożeńcom ta inicjatywa bardzo się spodobała, zaczęły napływać zgłoszenia. W 2017 roku zrealizowaliśmy ponad 100 zamówień (to 2 zlecenia na każdą sobotę w roku). Łącznie przygotowaliśmy ręcznie blisko 10 000 sztuk losów i rozdaliśmy ponad 100 nagród. Paczki z zamówieniami dotarły już do wielu miejsc na terenie całej Polski.

Nowe propozycje dla nowożeńców

loteria charytatywna młodzi ślub wesele loterie weselne

W nowej edycji loterii przygotowaliśmy kilka nowych rozwiązań, aby jeszcze lepiej dostosować się do nowych trendów weselnych. Niekiedy pary przygotowują się do tego wyjątkowego dnia wiele czasu, wkładają sporo wysiłku, aby wszystko wyszło doskonale, dlatego losy przygotowujemy z dużą starannością i do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie. Naszą ofertę można zobaczyć na stronie loterii: www.loteriaslubna.pl. Istnieje również możliwość przygotowania autorskiego projektu dla pary, takich zamówień mieliśmy już kilkanaście.

Na czym polega Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna?

loteria charytatywna młodzi ślub wesele loterie weselne

Para młoda wybiera wzór losu i składa zamówienie (koszt jednego losu to 3 zł). Losy układane są na stołach w sali weselnej, najczęściej przy winietkach. Goście są poinformowani na początku przyjęcia o udziale w loterii ślubnej, każdy gość zdrapuje zdrapkę na tylnej stronie losu i sprawdza czy wygrał nagrodę. Każdy wygrany los należy zarejestrować w formularzu rejestracji losu, a my wysyłamy nagrodę do zwycięzcy. Do wygrania drobny sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD oraz ekspresy do kawy. Cały dochód z loterii jest przeznaczony na fundusz św. Brata Alberta wspierający rozwój talentów podopiecznych Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

loteria charytatywna młodzi ślub wesele loterie weselne

Więcej informacji o loterii można znaleźć na stronie internetowej: www.loteriaslubna.pl oraz na facebook’u. Jeśli masz pytanie to napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Polecamy się do polecania!

Artykuł zewnętrzny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj