Jak sprawić, aby Twoja mama czuła się wyjątkowo w dniu Twojego ślubu?

Mama zawsze była dla Ciebie ważną postacią – w końcu to ona dała Ci życie, dbała o Ciebie i troszczyła się o to, byś miała jak najlepszy start w życiu. Od zawsze wspierała Cię, niezależnie od tego, czy chodziło o wstawienie się za Tobą u wychowawczyni w szkole, czy o pomoc w nauce. To właśnie jej jako pierwszej zwierzyłaś się, że Twój ukochany Ci się oświadczył i to z nią dzielisz się radością podczas planowania ślubu i wesela.

ślub wesele mama na ślubie mama panny młodej inspiracje ślubneSuknie ślubne - Patricia Szlażko Atelier
Zdjęcie - Elmero 

To naturalne, że chcesz, aby w dniu ślubu Twoja mama czuła się równie wyjątkowo, jak Ty, ale jak tego dokonać? Mamy kilka pomysłów ;)

Zamów Wam wspólny masaż

Jeśli na wieczór przed ślubem macie chwilę dla siebie, to wykorzystajcie ją najlepiej, jak potraficie – relaksując się! Czy może być coś lepszego, niż uspokajający, kojący masaż, podczas którego możecie się odprężyć i zapomnieć na chwilę o wszystkim? :)

Zjedzcie wspólnie śniadanie

To bardzo ważne, aby Panna Młoda w dniu ślubu zjadła śniadanie – najgorsze, co może zrobić, to pójść do ołtarza na czczo, dlatego dobrym rozwiązaniem jest zaprosić mamę na wspólny posiłek. Takie śniadanie przypomni Wam nieco zapomniane czasy, kiedy rano jadałyście razem – Ty przed pójściem do szkoły, a mama przed wyjściem do pracy. Taka mała kapsuła czasu dobrze Wam zrobi – wspominki nieco Cię rozluźnią, przez co łatwiej Ci będzie przełknąć śniadanie, a mama będzie szczęśliwa, że spędziłycie chwilę razem.

Zamów dla mamy dopasowaną do niej bransoletę florystyczną

Taki drobny upominek na pewno ją ucieszy, a jednocześnie wyróżni spośród tłumu gości weselnych. Poproś swoją florystkę o to, aby wykonała korsarz z ulubionych kwiatów mamy, które podkreślą nie tylko jej urodę, ale i także będą pasować do jej sukni.

Napisz mamie kilka słów od serca

W dniu ślubu emocje sięgają zenitu – każdy to wie, dlatego warto wykorzystać ten emocjonalny czas na wypowiedzienie i spisanie tych wszystkich ważnych słów, o któtrych zapominamy w codziennej gonitwie. Napisz swojej Mamie miły list – podziękuj jej za wszystko, co dla Ciebie zrobiła, za całe wsparcie, jakie od niej otrzymałaś. Spisz wszystko to, co chcesz jej powiedzieć w tym ważnym dla Was obu dniu i przekaż jej list jeszcze przed ceremonią. Dzięki temu, emocje w nim zawarte będą jej towarzyszyć jeszcze na długo po ceremonii ślubnej i weselu.

Taniec mamy z córką? Dlaczego nie!

Pierwszy taniec z świeżo upieczonym mężem to stały punkt programu każdego wesela, jednak coraz częściej zdarzają się także tańce taty z córką, mamy z synem, więc dlaczego by nie zaproponować wspólnego tańca córki z mamą? Zastanów się, jaką piosenkę uwielbiacie obie i przygotuj niespodziankę w postaci wspólnego tańca dla siebie i mamy. Na pewno miło ją zaskoczysz! :)

 

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj