3 najmodniejsze duety kolorystyczne na rok 2018 - trendy ślubne 2018

Trendy ślubne 2018 to obecnie najpopularniejszy temat dla Panien Młodych przyszłego sezonu. Dotyczy to nie tylko sukien ślubnych ale też całości pomysłu na wesele. Całość przygotowań i planów warto zacząć od wyborów kolorów przewodnich, od ich zestawień oraz dopasowania pomysłów do miejsca na wesele i jego charakteru.

 

Jakie kolory będą modne na ślub i wesele 2018? Jakie duety kolorystyczne pokochają Panny Młode 2018? Zobaczcie, może znajdziecie coś dla siebie :

 1. Przydymiony róż z zielenią 

Zdjęcie główne: bukiet ślubny - Pracownia Florystyczna Anemony, od lewej Bukiet ślubny - Paper Flower Art, Bukiet ślubny - Ma Fleur
fot - Kolor Selektywny

To idealny wybór dla Panien Młodych kochających róż, ale podany w najpiękniejszej formie. Lekko przydymiony, lekko pobrudzony i rozbielony. To najlepsza strona różu. W duecie z zielenią czyni to zestawienie idealne dla każdej Panny Młodej - możliwości wariacji tego tandemu są nieograniczone. Od sukien dla druhen, po bukiet ślubny i dekoracje na stołach. 

2. Głęboka czerwień z ''przykurzonym'' niebieskim

3 najmodniejsze kolory 2018, trendy ślubne 2018Zdjęcie główne: Bukiet ślubny - Paper Flower Art , fot. - Just married fotografia ślubna
Zdjęcia od lewej: Bukiet ślubny - Flower Land, fot.- Malachite Meadow, Zdjęcie po prawej : fot- Paweł Wrona Photography

Niby jesienne kolory, ale po większym zastanowieniu to kolory na każdy sezon. Mają w sobie dużo elegancji i stylu. Charakterne i niebanalne. Może nie dla Wszystkich na pierwszy rzut oka, ale przy bliższym poznaniu można się w tym duecie zakochać. Dużo możliwości form, dużo opcji wykorzystania.

 3. Pomarańcz vintage z brzoskwinią

3 najmodniejsze kolory 2018, trendy ślubne 2018Zdjęcie główne: Bukiet ślubny- AA Decor Design, Zdjęcie od lewej: Bukiet ślubny - Takie Kwiatki, fot. Kolor Selektywny
Zdjęcie po prawej: Bukiet ślubny - AA Decor Design, fot. Paweł Wrona Photography

Modne zestawienie kolorów 2018, czasem mieszane z szarością dla dodania większego szyku. Niebanalne, do wykorzystania w każdym stylu ślubnym: od opcji gipsy po wytworną elegancje - zależy w jakim towarzystwie. Mogą stanowić nie lada konkurencję dla różu i zieleni. 

 

Tekst - Redakcja abcslubu.pl

 

 

 

 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Kasiatowesele niedziela, 17 grudzień 2017 10:13 napisane przez Kasiatowesele

    Pierwsza propozycja jest cudowna! Taki właśnie mniej-więcej bukiet planuję mieć na swoim ślubie. Wydaje mi się najbardziej kobiecy i dziewczęcy zarazem, a ja bardzo takie połączenia lubię:-)

Skomentuj