Łuk na ceremonię zaślubin - kwiatowy czy liściasty?

Wraz z umożliwieniem przez USC ślubów plenerowych, rośnie zainteresowanie dekoracjami w postaci łuków, przygotowanych specjalnie na samą ceremonię zaślubin.

Łuki i bramy dekoracyjne stanowią przepiękne tło dla Pary Młodej i są zdecydowanie ciekawszą opcją niż klasyczna dekoracja stołu urzędnika. Sezon ślubny 2017 przerzucił szalę dekoracji z kwiatowych na zielono-liściaste, ale wybór postaci takiej bramy jest przede wszystkim zależny od charakteru miejsca i całej ceremonii.

łuk z liści na ślub i weseleŁuk ślubny greenery - Pracownia Florystyczna Anemony
Zdjęcie - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny

Sama konstrukcja takiego łuku może mieć kilka wariantów - od tradycyjnych stelaży ze stali czy innego tworzywa, przez złocone konstrukcje, aż do nietypowych, wykonanych z kawałków gałęzi czy drewnianych podstaw. Te bardziej eleganckie mają więcej dekoracji kwiatowych, te rustykalne z liściastymi dodatkami idealnie sprawdzają się w ogrodach czy zielonych miejscach. Ślubny łuk może zmienić oblicze niejednego tarasu, a nawet zwykłego pomieszczenia w urzędzie, pomyślcie o tym - takie piękne tło zostanie w pamięci i zdjęciach na lata.

Łuk ślubny w klimacie greenery czy łuk ślubny kwiatowy?

Najmodniejszy trend ślubny 2017 greenery, to idealna opcja dekoracji łuku ślubnego. Sprawdzi się praktycznie wszędzie, jego baza konstrukcyjna może zmienić charakter - od stylu boho, po bardzo nowoczesny i elegancki. Kwiatowa brama, pergola jest idealna dla romantyczek, praktycznie w każdym kolorze może kwiatami zbudować najpiękniejsze tło dla ceremonii ślubu w plenerze.

Jaki łuk wybrać na swoje wesele? Sprawdźcie nasze propozycje!

liściasty łuk ołtarz na ślub cywilnyŁuk ślubny greenery  z dodatkiem różowych kwiatów - Pracownia Florystyczna Anemony
Zdjęcie - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny
łuk ślubny, łuk na ślub, brama ślubnaŁuk ślubny zielono-kwiatowy - Pracownia Florystyczna Flower Land
Zdjęcie - Black Tree Studio
Łuk ślubny kwiatowy z podstawą gałęzi wierzby - Pracownia Florystyczna Kameleon
Zdjęcie - Marcin Romański
ślubny łuk, brama na weseleŁuk ślubny zielono-kwiatowy - Pracownia Florystyczna Flower Land
łuk ślubny, ceremonia śubna, brama ślubnaKwiatowy łuk ślubny - Pracownia Florystyczna Tajemniczy Ogród, Warszawa
łuk ślubny ze słonecznikamiŁuk ślubny na drewnianym stelażu ze słonecznikami - Pracownia Florystyczna Tajemniczy Ogród, Warszawa

Tekst: Redakcja abcslubu.pl
   

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj