O co zadbac przed ślubem i weselem, by potem niczego nie żałować

Każdy ślub i przyjęcie weselne rządzą się swoimi własnymi prawami – każda Para Młoda ma inne wyobrażenia na temat Tego Dnia, jednak jest kilka rzeczy, o które powinniście zadbać podczas Waszego ślubu i przyjęcia weselnego, aby później nie żałować. Oto garść porad od naszej redakcji!

Zdjęcie - Marcin Romański

Kup wygodne buty

Niewygodne buty nigdy nie są dobrym pomysłem, a już szczególnie w dniu ślubu i wesela. W ten szczególny dzień będziesz na nogach przez wiele, wiele godzin, więc uwierające, niewygodne buty to ostatnia rzecz, o jakiej chciałabyś myśleć. Dlatego, zainwestuj w porządne i dobrze wyważone obuwie, lub przygotuj sobie jakieś urocze i wygodne baleriny, w które wskoczysz w późniejszych godzinach przyjęcia.

Używaj bibułek matujących

Twoja makijażystka na pewno przypomni Ci o tym kilkakrotnie – używanie bibułek matujących znacząco przedłuży trwałość makijażu i poprawi jego wygląd. Nie zapominaj o nich w trakcie trwania przyjęcia weselnego – te wszystkie uściski, całusy i taniec nie pozostaną bez wpływu na Twój makijaż, a przecież nie chcesz oglądać zdjęć z Twojego ślubu i wesela i widzieć na nich jedynie Twojego błyszczącego czoła? :)

Zróbcie zdjęcia rodzinne

Pomyśl, jak rzadko udaje Ci się zebrać całą Waszą rodzinę w jednym miejcu i, dodatkowo, w odświętnych strojach? Pominięcie zdjęć rodzinnych lub bardzo mała ich ilość sprawią, że będziesz żałować, że nie wykorzystaliście tej okazji. Dlatego nawet jeśli na zewnątrz jest milion stopni Celcjusza, nie daj się zbyć i poproś wszystkich członków rodziny o zapozowanie do zdjęcia. Uśmiech!

Spędźcie czas sam na sam

To jedna z tych rzeczy, którą koniecznie musicie zrobić, szczególnie, że pomiędzy ceremonią zaślubin a przyjęciem weselnym znajdziecie kilka minut wytchnienia dla siebie. Cieszcie się tym, że staliście się Mężem i Żoną i macie moment na to, aby to celebrować – jak tylko przekroczycie próg sali weselnej, wpadniecie w wir uścisków, buziaków i tańca, więc na kolejny taki moment wytchnienia może przyjść Ci czekać bardzo długo.

Poproście o"Waszą Piosenkę" w trakcie wesela

Bądźmy szczerzy – każda Para ma przynajmniej jedną taką piosenkę, którą uważa za "swoją"- może to być utwór, który sączył się z głośników podczas pierwszej randki, może być to Wasza wspólna piosenka, którą odkryliście i polubiliście. Nawet jeśli sądzicie, że jest zbyt wolna, zbyt frywolna, a może zbyt emocjonalna, poproście Wasz zespół lub DJ-a o to, aby ją zagrał. W końcu – to Wasz dzień i Wasza piosenka!

Nagrajcie film z Waszego ślubu i przyjęcia weselnego

Obecnie większość Par Młodych decyduje się na zatrudnienie profesjonalnego fotografa, jednak coraz częściej zapomina o filmowaniu uroczystości, a przecież to taka fajna pamiątka. Pomyślcie sobie, jak przyjemnie będzie usiąść w fotelu i obejrzeć taki film w Waszą 20 rocznicę ślubu... Nie mówimy tu o filmowaniu całego ślubu i wesela, fajnym rozwiązaniem jest tzw. teledysk ślubny, może warto rozważyć taką opcję? ;)

Wykup karnet na siłownię

...szczególnie, jeśli wybrałaś suknię typu księżniczka z gorsetem i dekoltem w kształcie serca, musisz zadbać o swoje ramiona – taka suknia zakrywa wszystko inne, więc uwaga wszystkich skupi się na Twoich ramionach. Zatem wybierz się kilka razy na siłownię i zadbaj delikatnie o ich rzeźbę, zaufaj nam – warto!

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj