Przyjęcie weselne z przytupem – 5 pomysłów na widowiskowe zakończenie wesela

Drogie przyszłe Panny Młode, oderwijcie się na moment od wyboru sukni i degustacji menu, mamy dla Was materiał - bomba! No, może nie w znaczeniu dosłownym, ale na pewno wybuchowym - przygotowaliśmy dla Was 5 pomysłów na zamknięcie przyjęcia weselnego w spektakularny sposób. Zatem, usiądźcie na chwilę w wygodnym fotelu i... miłej lektury!

Sprawdzona klasyka – fajerwerki

Wyobraź sobie noc Waszego wesela, Ty i Twój Pan Młody oraz wszyscy Wasi goście patrzący w nocne niebo oświetlone setkami sztucznych ogni – czysta magia chwili! Jeśli Twój budżet pomieści jeszcze profesjonalny pokaz pirotechniczny, droga otwarta. Uwierzcie nam, zdjęcia w takim klimacie będą warte tysiąca słów, a Wasi goście weselni będą zachwyceni widokiem.

Pomyśl życzenie – latające lampiony

Kiedy potwierdzicie już liczbę Waszych gości weselnych, zamówcie latające lampiony. Pod koniec przyjęcia weselnego poproście wszystkich o napisanie życzeń dla Nowożeńców na lampionach, następnie udajcie się na zewnątrz i wypuście je w świat. Popatrz na nocne niebo rozświetlone delikatnym światłem lampionów - pięknie, prawda? :)

Zdjęcie - Namek Photo Factory

Wystrzałowe wesele - strzelające tuby konfetti

Zanim zrealizujecie ten pomysł, zapytajcie o zdanie właściciela lokalu, w którym urządzacie swoje przyjęcie weselne, czy nie ma nic przeciwko temu. Jeśli wyrazi zgodę, zamówcie Wasze tuby. W zależności od klimatu i kolorów przewodnich wesela, możecie wybrać białe, kolorowe lub metaliczne konfetti. Jeśli zależy Ci na jego kształcie, zainwestuj w konfetti w formie płatków róż, serduszek, czy nawet... banknotów - każdy znajdzie coś dla siebie.

Zdjęcie - Namek Photo Factory

Amerykański klimat – chór gospel 

Ślub jednoczy ludzi i rodziny – w końcu Wasza dwójka tego dnia zaczyna tworzyć nową rodzinę, zatem dlaczego nie zamknąć uroczystości przy dźwiękach jednoczącej muzyki? Jeśli w Waszym budżecie ślubnym macie przewidziane dodatkowe fundusze na niespodziankę, przeznaczcie ją na zatrudnienie chóru gospel, który przepięknie zaśpiewa Wam największe hity. W przypadku, kiedy Wasz budżet jest już domknięty, poproś Wasz zespół weselny o przygotowanie ostatniego setu w klimacie muzyki, która zmusi ich do zatrzymania się w biegu i poczucia jedności oraz miłości.

Ale to już było - najlepsze ujęcia z ceremonii i przyjęcia

Ten pomysł wymaga przedyskutowania go z Waszym filmowcem - podczas spotkania, zapytajcie go, czy byłby w stanie przygotować kilka ujęć ze ślubu oraz wesela i zmontować z nich krótki teledysk, który wyświetlicie pod koniec przyjęcia. Jest to świetny pomysł – niespodzianka zarówno dla Waszych gości, jak i dla Was samych. Każdy z Was bardzo chętnie usiądzie i obejrzy szybki podgląd tego, co się zdarzyło tego dnia. Uśmiech i dobra zabawa gwarantowane! :)

Tyle od nas, mamy nadzieję, że zainspirujemy Was do poszukiwań najciekawszych pomysłów na zamknięcie przyjęcia weselnego. Zachęcamy Was także do komentowania i dzielenia się z nami Waszymi pomysłami, zatem jeśli sami macie super pomysł, podzielcie się nim z nami i naszymi Czytelnikami!

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj