Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków - recenzja

Książka wspólnych zapisków "Ja, Ty, My" - to gotowy pamiętnik, dziennik wspólnego przeżywania chwil podany w niecodziennej, nowoczesnej graficznej formie.

Na co dzień, raczej nie myślimy o najlepszej zabawie w deszczu, czy o niezbędnych rzeczach na bezludnej wyspie, a w tej książce na takie oto pytania, musimy udzielić odpowiedzi. Pytania pojawiają się niespodziewanie, więc odpowiedzi nie są tak oczywiste, jakby się wydawało.

ja, ty, my

To książka emocji dla Pary lub dwójki Przyjaciół przez duże P.

Dzięki książce przede wszystkim odpowiadasz na pytania wspólnie z inną osobą - to może być siostra, przyjaciółka, chłopak czy mąż. Kluczem jest, że wypełniacie to razem. 

"Ja, Ty, My" - może być wyzwaniem i jednocześnie zabawą dla dwojga. To nie jest typowa książka z bohaterami, dialogami i puentą na końcu. Jedynymi bohaterami w tej książce będą Wasza kreatywność i szczerość. Nie ma tu złych odpowiedzi, o tym uprzedza nas autorka, Lisa Currie. Odpowiadając na pytania, możesz wyjść poza schematy, a przy tym włączyć swoją kreatywność. Wystarczy, że będziesz czerpać radość z tego, że poznajesz tą drugą osobę z całkiem innej strony. Może czasem na nowo?

Ta książka nie ma granic wiekowych, bo poznanie drugiej osoby, zawsze jest fascynującym uczuciem, a jednocześnie jest dobrym pomysłem na spędzanie czasu razem.
Weźcie długopisy i mazaki, gorący dzbanek herbaty i dwa kubeczki, i niech ta książka opowie o Was na nowo, inaczej, fajnie...

ja, ty, my ksiązka wspólnych zapisków

 

Tekst: Katia Mamalyha, Redakcja abcslubu.pl
Zdjęcia: Wydawnictwo Feeria Young

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj