16-17 stycznia 2016, Warszawa - Polska Gala Ślubna

Zapraszamy w dniach 16-17 stycznia 2016 na największe w Polsce targi ślubne do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W ten wyjątkowy weekend, w niepowtarzalnej scenerii najbardziej rozpoznawalnego w Polsce budynku zobaczyć będzie można na wybiegu kilkaset modeli sukien ślubnych i obejrzeć stoiska ponad 250 wystawców z branży ślubnej.

Bierzesz ślub w 2016? To właśnie tutaj, na Polskiej Gali Ślubnej w Warszawie możecie zobaczyć najnowsze trendy ślubne na rok 2016. To miejsce odkrywania nowych pomysłów, którymi będziecie  mogli zaskoczyć Waszych gości weselnych. To idealna impreza dla wszystkich Narzeczonych, Rodziców Narzeczonych, świadków i przyjaciół.

Niech wszyscy poczują już teraz uroczystą atmosferę. Panowie mogą pooglądać nietypowe i piękne samochody, fraki ślubne, garnitury i muchy, gdy tymczasem narzeczona wraz z mamą, teściową i  przyjaciółkami może zgłębić świat obrączek, dodatków, czy też oddać się w ręce doświadczonych fryzjerów i wizażystów, którzy zaproponują odpowiednią dla Was fryzurę i makijaż ślubny. 

Spędźcie z nami te dni! Każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcji nie zabraknie, a macie szansę zaoszczędzić czas i pieniądze.

Co możecie zobaczyć na targach w tym sezonie?

- 250 wystawców ślubnych
- Widowiskowe pokazy mody ślubnej
- Kreacje znanych polskich i zagranicznych projektantów z udziałem czołowych polskich modelek, aktorek i celebrytek
- Jedyny w Polsce wielki pokaz sukien ślubnych Justin Alexander, Lillian West, Sincerity i Sweetheart

Jakie atrakcje na Was czekają?

- W czasie targów makijaże i fryzury ślubne – Gratis
- Wyprzedaże kolekcji sukien ślubnych 2014 – rabaty do 80%
- Konkursy – do wygrania suknie ślubne i wiele innych nagród

UWAGA:
Pokazy mody ślubnej  będą odbywać się w godzinach: 12:00, 13:30, 15.00.

W czasie targów będzie można dokonywać zakupów w cenach hurtowych, a kolekcje ślubne z roku 2015 sprzedawane będą z rabatem do 80%. Ponadto przyszłe Panny Młode będą mogły zasięgnąć darmowych porad stylistów, skorzystać z gratisowych fryzur i makijaży próbnych lub wziąć udział w losowaniu jednej z wielu cennych nagród.

Targi Polska Gala Ślubna odbywać się będą w godzinach 10-18 (sobota) oraz 10-17 (niedziela). Bilety jednorazowego wstępu w cenie 25 zł od osoby do nabycia w kasach przed wejściem na targi w holu głównym Pałacu Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej, Placu Defilad). Można także dokonać zakupu biletu online. Cena biletu internetowego 23 zł.

Kliknij, aby kupić bilet.

www.targislubne.com

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj