I Festival Ślubny w Krakowie - relacja

Wczoraj odbył się I Festiwal Ślubny w Krakowie, który zorganizowaliśmy wraz z Hotelem Holiday Inn i na świeżo możemy podsumować całą imprezę.

Po pierwsze: Pary Młode odwiedziły nas całkiem tłumnie, po drugie: wszystko się udało, po trzecie: nawet pogoda nam dopisała.

relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne

Co Pary Młode mogły zobaczyć?

Przede wszystkim genialne stoiska z florystyką ślubną, sprawdzone firmy fotograficzne, dobre salony kosmetyczne, suknie ślubne i wieczorowe oraz biżuteria. Dla Panien Młodych przewidziane były zabiegi pielęgnacyjne czy makijaże ślubne i fryzury, jeśli ktoś miał ochotę. Całość przeplatały bloki tematyczne: "jak dobrać biżuterię do sukni ślubnej?" czy "jak wyciszyć sypialnię mieszkając z teściami?".
Pomiędzy blokami Tomasz Rachwalski z Prima Dance Studio podpowiedział jak pozbyć się "stresu pierwszego tańca" i pokazał kilka sprawdzonych kroków.
Całość zakończyliśmy losowaniem nagród i uśmiechem na twarzach wygranych.

relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne relacja z I festiwalu slubnego, wedding festival, targi slubne

To nasz pierwszy Festiwal, i jak na pierwszy raz - temat się sprawdził. Mamy nadzieje, że uda nam się go powtórzyć!

Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia gdzieś, kiedyś!
Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj