Kto rządzi ślubem w związku?

Zauważyłyście, że przy organizacji tego najważniejszego dnia w życiu, mężczyźni wydają się nieco nie zainteresowani tematem?

Na spotkaniach z podwykonawcami kiwają głowami w rytmie swoich narzeczonych lub zaglądają w swoje smartfony, bo pewne rzeczy są rangi państwowej i wymagają pilnego skorygowania właśnie teraz. Bez problemu odbierają telefony w trakcie spotkań i mówią "Przepraszam Kochanie, zaraz wracam", a wracając nie pytają co było wcześniej. No chyba, że macie nadgorliwego (w dobrym sensie) Narzeczonego - to zazdroszczę.

abcslubu.pl

Mam też wrażenie, że często sprawy dzieją się według tego samego scenariusza. Pan Młody godzi się na pomysły Narzeczonej jakby nieobecnie (w sumie nie jakby - myślami jest gdzie indziej:)), a zapytany o zdanie w trakcie wyboru koloru pyta "a o czym teraz mówisz Kochanie...?" lub "Zrób jak uważasz". Prosi tylko "żeby wszystko nie było różowe".

Jedyna rzecz która przyciąga ich uwagę, to auto do ślubu, muzyka na weselu i alkohol.
I w sumie może dobrze - 70% mężczyzn przyznaje się do tego, że myli kolory. czy limonkowy czy żółty - to jeden pies ;) A przecież to jasne, że one są nie do pomylenia...

Cóż, dzisiejszy post ma być zapytaniem Was użytkowniczki ;) Kto ma na głowie wesele i kto rządzi ślubem?  Czy Wy, Drogie Panie ze sztabem przygotowawczym (czytaj: best friends forever, co pomogą wszędzie i zawsze)? Czy może udaje Wam się zrzucić część obowiązków na Waszych mężczyzn?

Anegdotki mile widziane ;)))

Najlepsze opowieści zostaną nagrodzone ;)

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

2 komentarzy

  • Link do komentarza Asiulka00 sobota, 26 wrzesień 2015 13:29 napisane przez Asiulka00

    Ja mam wrażenie ze mojego to nic nie obchodzi.przestałam go zabierać z sobą :)) bo ja się wkurzalam a on nudził. I jak go pytałam czy tak czy siak mowil obojętnie hihi

  • Link do komentarza IHELENKA sobota, 26 wrzesień 2015 08:13 napisane przez IHELENKA

    Najptawdziwsza prawda. Mój udaje zainteresowanie a potem przylapuje go na grach w telefonie !!

Skomentuj