Czy piękne, oscarowe suknie mogłyby stanąć na ślubnym kobiercu?

Oscary rozdane! "Ida" najlepszym filmem nieanglojęzycznym! Gratulujemy! Oprócz nagród, na oscarowej gali pojawiają się gwiazdy w pięknych kreacjach, które sprawiają wrażenie, że spokojnie można by je uznać za ślubne, jeśli miałoby się taką ochotę i... worek złota w piwnicy ;))

Postanowiłyśmy sprawdzić, które z sukien gwiazd znalazłyby uznanie w Waszych oczach. Na razie znalazły uznanie w naszych ;-)

1. Gwyneth Paltrow - suknia Ralph Russo

Sukienka w kolorze świeżego różu z ekscentryczną górą, niczym Carrie Bradshaw. Suknia sprawdziłaby się na pewno jako ślubna, zwłaszcza kiedy tak mocno szala w roku 2015 przechyla się na korzyść sukien ślubnych w kolorze. Piękna biżuteria i prosto uczesane włosy - wspaniały LOOK. Świeżo i dziewczęco. Czy kolczyki nie są czasem w kolorze marshala?

różowa suknia ślubna - oscarowe kreacjeRóżowa suknia Oscary 2015

2. Lupita Nyongo - suknia Calvin Klein

Przepiękna suknia w kolorze ciepłego ecru, wyszywana ręcznie perłami. Piękna z delikatną biżuterią - stylizacja warta grzechu!

Oskarowa suknia 2015Suknia z pereł - Oscary 2015

3. Marrion Cotillard - suknia Dior

Piękna, klasyczna suknia z lekkim trene,a do tego cudowne kolczyki. "Less is more"- to podstawa tej stylizacji.

suknia Oscary 2015Suknia z trenem - Oscary 2015

4. Reese Witherspoon - suknia Tom Ford

Delikatna suknia w linii A z kontrastowym, czarnym wykończeniem dekoltu. Porywające zestawienie bieli i czerni jest ponadczasowe. Czy mogłaby być suknią ślubną? Oczywiście!

suknia Oscary 2015Biało-czarna suknia w linii A - Oscary 2015

5. Lady Gaga - suknia Azzedine Alaia

Jak na Lady Gagę, wyjątkowo skromna i piękna linia sukni, została zestawiona z dodatkami w kolorze pomarańczy. Hmm, gdyby nie te rękawice, to byłoby bardzo fajnie, ale gdyby nie one - nie byłaby to kreacja Lady Gagi.

Lady Gaga - Oscary 2015Suknia Lady Gagi - Oscary 2015

6. Rosamund Pike - czerwona suknia Givenchy

Równie elegancka jak poprzednie, ale w ognistym kolorze. Czerwona suknia ślubna? Patrząc na tę - odpowiedź brzmi TAK. Kolor nie potrzebuje dodatków - popatrzcie na minimalistyczną biżuterię.

Czerwona suknia ślubna - OScary 2015Czerwona suknia z koronki - Oscary 2015


Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Fotografie: www.harpersbazaar.com

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj