Lista 7 najświeższych doniesień na ślub i wesele 2015

Sezon na śluby 2015 rozpoczął się zimową, styczniową aurą i po chwilowym zawieszeniu powróci w marcu, ze świeżym powiewem wiosny i gorących trendów ślubnych 2015.

Doniesienia o trendach i nowościach pojawiają się z każdym miesiącem nowego roku, zaburzają spokój i inspirują do zmian.
Co tym razem nowego? Lista najświeższych doniesień na ślub 2015 przed Wami:

1. Śluby i wesela EKO

Eko trend wkrada się w każdą dziedzinę życia, powoli w tematach weselnych dociera i do nas. Od kilku lat przyglądamy się ewolucji eko-ślubów w Polsce, z każdym rokiem jest ich więcej.

2. Szampan - Król jest tylko jeden

Jest kwintesencją wytworności, luksusu i dobrej zabawy. Mówi się, że kochają go przede wszystkim kobiety, gdyż szampan wspaniale działa na zmysły.
Wszechobecne bąbelkowe szaleństwo ma być w tym roku szaleństwem drink barów, gdzie szampan podawać się będzie w owocowych drinkach w mniej oficjalnym charakterze na wiele sposobów.

szampan na ślub i wesele 2015Szampan na ślub i wesele
Zdjęcie - Marcin Romański

3. Naked cakes

W tym roku kochamy się w "nagich tortach", bo kochamy wesela rustykalne i boho. Zapominamy o tortach z masami cukrowymi, stawiamy na lekki wygląd tortu ze świeżymi owocami. Szukamy równowagi między naturą i wyglądem glamour.

4. Wiszące dekoracje ślubne

Ten rok, będzie rokiem szaleństwa wiszących dekoracji ślubnych, nie tylko kwiatów, girland, żyrandoli kwiatowych, ale też kawiarnianych lampek, parasoli, wstążek, kwiatów, klatek dla ptaków, latarni i wszelkich papierowych dekoracji ślubnych.

szklane lampiony ze świecami na ślub i wesele 2015szklane lampiony ze świecami na ślub i wesele 2015Lampiony ze świecami na ślub i wesele
Wykonanie - Violetta Krzaczek, Retroflexus
Zdjęcia - Joanna Kozek
żyrandole z żywych kwiatów na ślub i wesele 2015żyrandole z żywych kwiatów na ślub i wesele 2015Żyrandole z żywych kwiatów na ślub i wesele
Wykonanie - Hubert Lamański, Flower Land
papierowe dekoracje na ślub i wesele 2015, papierowe kwiatypapierowe dekoracje na ślub i wesele 2015, papierowe kwiatyPapierowe kwiaty jako dekoracja ślubna na stoły weselne
Wykonanie - Bogna Trętko, Paper Flower Art
Zdjęcia - Namysław Tomaka
papierowe dekoracje na ślub i wesele 2015, papierowe kwiatyPapierowe kwiaty w rustykalnym stylu
Wykonanie - Bogna Trętko, Paper Flower Art
Zdjęcie - Izabela Sekuła, jakMotyle.pl

5. Mix and Match - Mieszaj i Łącz

Mieszamy kolory i formy zachowując spójny charakter. Od sukien dla druhen, które nie mają być już identyczne dla każdej z nich, po dekoracje na stołach, które stawiamy inaczej niż dotychczas - raz wysokie, a raz niskie. Bawimy się dekoracją weselną jak to robią dekoratorzy wnętrz - mieszamy i łączymy tkaniny, zachowując wspólny temat. Mieszamy okrągłe stoły z podłużnymi, mieszamy krzesła z ławami.

Wynikiem jest piękna, niecodzienna, ale spójna aranżacja ślubna, który aż prosi gości weselnym na spacer po okolicy, by zobaczyli cały wystrój.

Ślub i wesele 2015, druhny na ślub i wesele"Mix and Match" - różne sukienki dla druhen
Zdjęcie - Aga Cudak

6. Ogień

Coraz więcej Par Młodych szuka miejsc weselnych, które posiadają miejsce na ognisko, mają dostęp do kominka i lubują się w dużej ilości świec. Światło ognia daje niezapomniany, nostalgiczny klimat i jedyny w swoim rodzaju urok. Ogniska zostają rozpalane już przy końcu imprez, dla mniejszej grupy osób i przenoszą gości na "After Party".

7. Budki lub wózki z żywnością

Budki z lodami lub wózki z pieczonymi kasztanami - genialna atrakcja dla Gości Weselnych. Ustawione na zewnątrz lub w tzw. "strefach chill out" to naprawdę świetny pomysł.

pieczone kasztany na ślub i wesele 2015, atrakcje weselne pieczone kasztany na ślub i wesele 2015, atrakcje weselne
pieczone kasztany na ślub i wesele 2015, atrakcje weselne
Budka z pieczonymi jadalnymi kasztanami na ślub i wesele - Pan Kasztan

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Studio Konsultacji Ślubnej środa, 18 luty 2015 09:53 napisane przez Studio Konsultacji Ślubnej

    Wiszące dekoracje są przepiękne :) Nic dziwnego, że będą królowały w sezonie 2015. Pewnie i zakradną się na kolejny ;)

Skomentuj