Polska Gala Ślubna w ocenie wystawcy PiLLow Design

Polska Gala Ślubna, jak co roku, dostarczyła Pannom Młodym pełen wachlarz ślubnych inspiracji.
Doskonale zorganizowane Targi Ślubne, odbyły się w miniony weekend w przepięknych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Polska Gala Ślubna
Polska Gala Ślubna 2015, PKiN Warszawa


Ponownie, wystawcy z całego kraju, mogli zaprezentować swoje propozycje ślubne na najbliższy sezon. Pogoda, niczym zamówiona, dopisała wyśmienicie, więc frekwencja była bardzo wysoka, a przyszłe Panny Młode mogły przez cały dzień odwiedzać stoiska. Bogata oferta wydarzenia, z całą pewnością zaspokoiła potrzeby każdej Panny Młodej, która odwiedziła targi. Spacerując alejkami, pomiędzy przepięknie zaaranżowanymi stoiskami, można było poznać trendy roku 2015 w zakresie mody ślubnej, jak i zobaczyć co szykują dla nas firmy zajmujące się aranżacją wnętrz. Wielu wystawców z branży kosmetycznej oferowało Paniom Młodym porady z zakresu pielęgnacji skóry czy włosów, nie obyło się również bez prezentacji fryzur ślubnych, jak i ślubnych makijaży.

Polska Gala Ślubna
Suknie ślubne 2015
SUknie Ślubne 2015
suknie ślubne 2015
suknie ślubne 2015
Suknie Ślubne 2015
Polska Gala Ślubna
Kolekcja sukien ślubnych 2015 / Salon White
suknie ślubne 2015 - Polska Gala Ślubna
Polska Gala Ślubna 2015
Polska Gala Ślubna 2015, PKiN Warszawa


Firmy oferujące obsługę kateringową oraz cukiernie, również nie pozostały w tyle i przygotowały dla odwiedzających przepyszne degustacje.
Po odwiedzeniu stoisk, Panny Młode mogły, udając się na górę, posłuchać cennych porad ekspertów ślubnych i dowiedzieć się np. jak powinien wyglądać w dniu ślubu Pan Młody, jak dopasować krój sukni ślubnej do swojej sylwetki i pory roku, posłuchać porad w zakresie organizacji wesela czy obejrzeć prezentację na temat przygotowania fryzury i makijażu ślubnego.
Punktem kulminacyjnym Polskiej Gali Ślubnej był pokaz mody. Na wybiegu, swoje najnowsze kreacje zaprezentowały marki: Signature, Justin Alexander, Lillian West, Adrianna, Sweetheart, Sincerity, Mariella, Adria oraz salon mody ślubnej Justyny Kodym.
Wyjątkowo atrakcyjnym punktem pokazu mody była roztańczona, niebywale energetyzująca prezentacja garniturów ślubnych marki New Men Style. Z całą pewnością oglądający tą część pokazu mody, nie tylko wynieśli z niego pomysły na strój dla Pana Młodego, ale również świetnie się bawili!
Były to niebywale udane Targi Ślubne i z niecierpliwością czekamy już na kolejną edycję.

Polska Gala Ślubna
Polska Gala Ślubna PiLLow Design
Polska Gala Ślubna PiLLow Design
Polska Gala Ślubna  - stoisko PiLLow Design


Tekst: Małgorzata Sowa, PiLLow Design
www.pillowdesign.pl

Fotografie: Polska Gala Ślubna / PKiN

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj