6 TOP trendkolorów na ślub 2015

Znamy najmodniejsze kolory ślubne na rok 2015! Jeśli planujesz ślub i wesele w 2015 roku to jesienne miesiące są idealnym czasem na przyjrzenie się kolor trendom na wiosnę 2015, jakie proponuje Instytut Pantone.

 Jak co roku Pantone ogłasza swoje faworyty w kolorach na nadchodzący rok, które potem stają się mocnymi trendami wśród kolekcji swiatowych projektantów mody.
Pamiętacie jak jakiś czas temu stawialiśmy na szary, chłodny niebieski i koralowy jako hot kolory 2015 roku? Ha ! Nie pomyliśmy się ani trochę, co nas cieszy. Ale do rzeczy..

Spośród kilkunastu kolorów na sezon 2015 my wybraliśmy 6 kolorów jako kolor trendy na ślub 2015.

1. Chłodny niebieski

chłodny niebieski na ślub 2015   chłodny niebieski bukiet ślubny 2015
    Bukiet ślubny 2015 - Flore Design


Eteryczny, uspokajający odcień niebieskiego. Nieco ulotny, srebrzysty - bardzo ciekawa opcja na ślub i wesele.

2. Tropikalny turkus

  turkusowy słodki stół na wesele
    Aranżacja - słodkiestoły.pl

Orzeźwiający turkus podwodnych odcieni oceanu. Egzotyczny, energetyzujący, idealny nie tylko na ślub za granicą, ale na wesela w letnich miesiącach. Przyjemny, jakby wakacyjny. Bardzo ciekawy. Jeśli planujecie ślub w klimacie Bollywood, Maroka czy Boho - to kolor idealny.

3. Szklany zielony

  mieta na ślub 2015
    Miętowy facynator - Paper Flower Art


Kojący, świeży, zielony kolor z odcieniem ukochanej przez nas mięty. Odkrywa ją na nowo w nieco innym wydaniu - trochę chłodniejszej i przezroczystej formie.

4. Sorbet truskawkowy

koralowy bukiet ślubny 2015
  Bukiet ślubny 2015 - Bello Matrimonio


Kolor truskawki złamany szronem lodowatych odcieni. Z jednej strony chłodny i orzeźwiający z drugiej ciepły i cieszący oko. To kolor idealny dla Pań Młodych kochających róże - zamieńcie róż na niebanalną formę subtelnego koralu. To piękny pastelowy kolor podany z innym chłodnym kolorem, np. szarym nada wielkiej klasy wszelakim dekoracjom ślubnym.

5. Lodowaty szary

  szary na ślub 2015
   

Szary bukiet ślubny - Anna Fudali


Pisaliśmy o nim już niejednokrotnie - to kolor trend 2015, który z pewnością zakorzeni się na dłużej w weselnych dekoracjach. Chłód i srebro tego koloru dodaje mu luksusu i mroźnej elegancji. Szary dyskretnie kontrastuje i odbija inne kolory. Może być podany solo jak i w parach. Idealny kolor na zimowe śluby 2015.

6. Słoneczny żółty

  żółty na ślub 2015
    Żółte suknie dla Druhen
fot: Joanna Dorszyk

Nie cytrynowy, nie musztardowy - a przyjemny, lekki, jakby ospały żółty wymieni w roku 2015 swoją cytrynową koleżankę na głównej scenie ślubów. Słodki w wyrazie, przyjemny, przyjazny będzie przynosił ukojenie oka i duszy. Miękko i łagodnie powinien wkraść się w serca Panien Młodych 2015.

Stay tuned!

Tekst: abcslubu.pl - ekspert w branży

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Skomentuj