Pierwszy taniec i jego emocje... zmierzyliśmy się z tematem

Trochę tańca, figur, świateł, baniek i dużo pozytywnych emocji.. czyli jak powstawała sesja "pierwszy taniec".

W wielkim skrócie o czwartkowej sesji:
Ekipa nie do zdarcia! Przedstawiam aktorów niebanalnego teatru..

pierwszy taniec pierwszy taniec
  Anya i Paulina z Bali Beauty House


Fotograf człowiek światły ;-) - Marcin Romański - pozytywnie szalony z setką pomysłów, które realizuje! (zapaleniec jogi, mistrz efektów)
Anya i Paulina z Bali Beauty House - pięknie czeszą i malują, miejsce magiczne, relaksujące i dodające energii na resztę dnia (idealnie na początek sesji).
Mariusz Cacadoo nagrywający „wszędzie” materiał do filmiku, ciekawa jestem bardzo zawartości karty pamięci - poczekamy na clip z backestage’u – tylko nie za długo, ok?
Bukiety ślubne w klimacie tanga Huberta Lamańskiego ;-). Suknie ślubne z Annais Bridal. Garnitur, koszula i odlotowa mucha w kratę od Klasyki Mody Męskiej.

Ach i nasi piękni bohaterowie wielkiej sceny - modele: Sylwia i Michał. Sami zobaczcie jak wyglądali, co ja będę opisywać!

pierwszy taniec
Fotograf i kamerzysta łapią klimat. Michał, a za nim Marcin fotograf.


Sesja odbyła się w hotelu Holiday Inn w Krakowie, Duża sala balowa była tylko dla nas! Jest gdzie potańczyć! Kadry, ujęcia i nowe pomysły nasuwały się nieskończenie, bardziej w tempie szalonego rock’n rolla niż walca wiedeńskiego. Na szczegółowy materiał trzeba będzie odrobinę poczekać. Pocieszmy się tym, co mamy czyli backstage'm. Co to był za dzień! Stay tuned, bo jest na co czekać.. sami zobaczcie ile osób pracowało na efekt końcowy!

who let the dogs out :D


Tekst: Aga, Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Skomentuj