Jak napisać wyjątkowe życzenia na ślub dla Pary Młodej - znaleźliśmy kilka sposobów

Jak napisać życzenia na ślub, żeby się wyróżnić? Jakie życzenia ślubne wybrać? Odpowiedź wydaje się być łatwiejsza niż nam się wydaje, tylko należy pomyśleć.

"Myśl, myśl, myśl" - mawiał Kubuś Puchatek
Większość z nas przy wypisywaniu telegramu ślubnego ma pustkę w głowie, prawda?
Życzenia ślubne pisane w gotowych propozycjach są nieco wyświechtane i jakby się dobrze przyjrzeć te same znajdziemy na życzeniach dla naszych rodziców... 30 lat temu :-).

 
 fot. Aga Cudak


Co więc zrobić, by nasze życzenia ślubne dla Pary Młodej były wyjątkowe?
1. Można zacząć ekstremalnie - wziąć książkę sentencji i na tej stronie gdzie się otworzy - wybrać to co nam pasuje ;-)
2. Można poszukać ciekawego wiersza o miłości i po prostu po jego wpisaniu dodać - takiej miłości życzymy Wam na całe życie - i już jest fajnie.
3. Można też wymieniając wszystko to, czego każdy z Was by sobie życzył przy zawieraniu związku małżeńskiego wpisać jednym ciągiem, pamiętając o przecinkach i życzenia gotowe. Proste, ale prawdziwie napisane przez Was.
4. Można też popytać o ulubione książki, wiersze Pary Młodej - wertując ją potem przy kawce, znaleźć jakiś ciekawy dialog lub opis uczucia i ... po prostu go wpisać. Dodając - znalezione specjalnie dla Was w pocie czoła z lupą przy świecy..

Życzenia ślubne DIY.
1. Życzenia na ślub w ramce.
Kupić ramkę na zdjęcia, puścić ją wśród paczki przyjaciół, niech każdy napisze coś od siebie - taka forma zostanie na lata, nie tylko w sercu, ale być może na ścianie.

2. Życzenia ślubne - "rulonik"Laughing
Pamiętacie zabawę ze szkoły na wpisywanie różnych zdań w ruloniki tworzone z kartki? Nie? A zatem - Pierwsza osoba wpisuje życzenia ślubne od siebie, potem zawija kartkę, tak by nikt tego nie widział. Kolejna osoba dopisuje coś (może być zabawnie, niekoniecznie życzeniowe) od siebie i znowu, i tak do końca kartki. Powstaje rulonik, który po "odrolowaniu" tworzy czasem mniej, czasem bardziej spójną historię pomysłów różnych osóbCool

No to do dzieła - nikt nie powiedział, że będzie łatwo, ale najpiękniejsze życzenia ślubne to te od serca... Pisane tak, jakbyśmy sami chcieli je otrzymać

Stay tuned!

Redakcja portalu abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj