Poplotkujmy - Suknie ślubne i sweterki na ślubie Sara Mannei, Izabela Janachowska, Agnieszka Szczurek

Suknie Ślubne - ulubiony temat Panien Młodych, ale też idealny temat do damskich plotek... choć o gustach się nie dyskutuje - poplotkujmy ;-)

To takie fajne... w granicach kultury i smaku Cool po prostu Damy wymieniają swoje poglądy... A zatem najgorętszy ślub tego tygodnia, to ślub Sary Mannei z Arturem Borucem. I choć sieć gorącą jest już od informacji, że Sara wzięła ślub w swetrze, nam ta stylizacja przypadła bardzo do gustu!
Jest prosta w formie, ale niebanalna i bardzo stylowa.
Zdecydowanie pasuje do typu urody Panny Młodej i do jej figury... Choć pytanie czy nie było jej gorąco w takim upale? ;-)
Ha, co więcej - ta dwuczęściowa suknia ślubna na pewno nie jest na jeden r - i "sweterek" (który większość z nas chciałaby mieć :D) i spódnica spokojnie mogą pojawiać się w różnych stylizacjach będąc w grupie WAGs europejskich piłkarzy.
Dla nas stylizacja ślubna na szóstkę - niecodzienna, stylowa, lekka.
Tył obłędny! Less is more - prawda? 100% sexu i kobiecości!

Ocena 6 !

Źródło: Instagram Sara Mannei


Druga Panna Młoda tego tygodnia to Izabela Janachowska.
Piękna tancerka o idealnej figurze - znamy ją wszyscy z Tańca z Gwiazdami.
Suknia ślubna - typowa forma "księżniczki". Piękna, ale bez porywu serca.
Delikatny welon i biały bukiet ślubny. Ładnie i poprawnie. I chyba to wszystko. Nie do końca pasują nam rozpuszczone włosy do tej sukni ślubnej, ale jest dziewczęco.

Ocena - 4 plus !

Suknia ślubna w stylu księżniczki i biały bukiet ślubny z róż
Źródło: pudelek.pl


Trzecia Panna Młoda - Agnieszka Szczurek, żona Kuby Wesołowskiego.
Śliczna dziewczyna bez zadęcia - brawo!
Suknia ślubna projektu Wioli Piekut. Ładna, mocna w trendach tego sezonu, a nawet i przyszłego (koronkowe rękawy), ale też jakaś, taka mocno zachowawcza...
Całości stylizacji nie można nić zarzucić - lekka fryzura ślubna, dziewczęcy makijaż ślubny z widocznym podkreśleniem oczu i delikatny, różowy bukiet ślubny. Bardzo klasyczna Panna Młoda.

Ocena 5 !

Źródło: pudelek.pl


Oczywiście - Wszystkich Parom życzymy Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze życia! I trzymamy kciuki za ich odporność na świat hejtu sieciowego :D

A wracając do stylizacji ślubnych, sukien ślubnych, sweterków na ślubie i bukietów ślubnych.. Bez wątpienia tradycja  i klasyka częściej gości  na ślubach niż  awangarda ..
Kluczem jest pozostać sobą - a wydaje się ,że wszystkie nasze Panie czuły się dobrze i to jest najważniejsze !

A która stylizacja Wam się podoba? My zakochane jesteśmy w sweterku :D bez wątpienia.. i szałowej spódnicy Sary. Chciałoby się takie mieć.. To co googlamy? gdzie można kupić taki sweterek jak ...Laughing

Stay tuned

abcslubu.pl

 

 

 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Skomentuj