Powracające i uciekające balony na ślubie i bielizna do ślubu i to jaka ;-) - o tym dziś będzie;-)

 Happy day with balloons! Dziś sesja zupełnie inna niż zawsze, sesja bieliźniana.. Jak pokazać bieliznę do ślubu i odciąć ją od Eurowizji?
Oto jest wyzwanie
.


Nowy dzień, nowe sesja, nowy salon we współpracy z nami - Profesjonalne Studio Bohema.

Punkt 8 – jesteśmy gotowi, a tu kogo brakuje w salonie? naszych bohaterek, anielskiej Magdy, cesarzowej Ani i gwiazdy Nicole – moje Panie, żeby mi to było jeden jedyny raz. Kraków nie od wczoraj stoi w korkach na każdej ulicy, a spóźniać Damom się nie wypada ;-)


Stracone pół godziny bardzo profesjonalnie zostało zredukowane przez ekipę Studia Bohema. Pani Ania fachowo pokierowała kto, co i na kim ma robić. Sama także dźwignęła ogrom pracy przygotowując dziewczyny. Dziękujemy!

Na miejscu nie mogło zabraknąć naszego kamerzysty Mariusza, na którego zawsze można liczyć, wpadł do nas z wielkim uśmiechem i kamerą . Po chwili pojawia się Dwóch tajemniczych Panów z wielkimi torbami. co sugeruje, że to nasi fotografowie z Zebra Design - Namek i Sebastian. Kraków słonecznie wita Rzeszów. Od 5 rano na nogach.. ale wczesne wstawanie im służy. Chęci i pary im nie brakowało.
Na koniec wpada Magda z Weroniką, małe poprawki, zarządzenie co dalej i... ostatnie chmury lakieru i wszędobylskie flesze i w drogę.

Wyścig z czasem, zabieramy się do Farmony Hotel Business & Spa. Pojęcie wyścigu do serca wzięła sobie nasza modelka Magda (nie od parady jeździ takim autkiem) dojechaliśmy z duszą na ramieniu, ale za to na czas ;-) gdy tymczasem Zarząd :D abcslubu.pl spokojnie zwiedzał okolice Krakowa bez pośpiechu rozkoszując się słońcem... przewożąc 30 balonów wypełnionych helem...


Widzieliście kiedyś ogrody Farmony? Nie ma takich w okolicach. Naprawdę zadbane, piękne, ze świetnym miejscem na wesele plenerowe.
Ogród cudnie koi swoim cieniem. Idealne miejsce na odpoczynek, ale to nie czas na leżaczki, do roboty - słyszymy, zbieramy się!
Dziewczyny w zaciszu eleganckich łazienek mierzą kuszącą bieliznę Ewy Bień, a Panowie … pompują baloniki białe, różowe…

No podział ról idealny :DCoolNareszcie mamy Panów do pomocy !!

Dziewczyny gotowe, make up dopilnowany. Klamrą domykającą całość jest Hubert z Flower Land ze swoją niezwykłą kwiatową biżuterią. Dopieszcza swoje arcydzieła i dopasowuje tak, by efekt był powalający.
Tym razem Suknie Ślubną mamy z Salonu Gracji - istne cudo, a biżuterię dla naszych pięknych Pań z Animy - wpasowana świetnie.

Tak bardzo szkicowo wyglądał początek pracowitego dnia. Wyobraźcie sobie piękny słoneczny dzień, konary delikatnie szumiące nad głowami, piękne dziewczyny w zmysłowej bieliźnie, zjawiskowa biżuteria i... balloons everywhere! Cool a na dodatek dobra kawa  i genialna obsługa Farmony.
Mówi sie, że balony to przeszłość ,ale nie, nie-  odpowiednie ułożenie i fajny pomysł to nadal dobra atrakcja na wesele.

Pamiętajcie jednak, że balony z helem po wypuszczeniu z rąk uciekają w niebo i nie wracają... tiaa jedna z nas o tym zapomniała :D

 

 

Stay tuned,
Aga

Kolaże: Aga Wątroba
Zdjęcia: Namek i Sebastian / Zebra Design

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj