O tym, czy róż i złoto to dobry wybór na ślub 2014

"Rozpocznij od początku... a później czytaj, póki nie dotrzesz do końca: wtedy przestań czytać." - Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów

Kiedy planujemy tą sesje w starym roku, niewiele jeszcze magazynów czy trendsetterów pisze o złocie i różu jako trendu 2014, w nachodzącym sezonie ślubnym. To, że róż na ślubach jest zawsze, to wiemy oczywiście. 70% Par Młodych wybiera róż, ale chcemy go pokazać w nowej, niebanalnej formie bladych róży.
Intuicja podpowiada nam, że metaliczne złoto to dodatek ślubny, który będzie podążał w krok za modą światową.
Nie mylimy się.
Co do różu - mamy pomysł na jego inną, szlachetną formę. Jak się potem okaże, każdy inaczej czuje róż ;) Ba, blady róż też dla wszystkich wygląda inaczej. Ale dzięki temu materiał, który zaraz przygotujemy będzie genialny.
Do tej sesji zapraszamy Weselnych Paparazzi - Anię i MarcinaKiss - małżeństwo pasjonatów fotografii emocji i detali. To para, pracują sprawnie, szybko i naprawdę każde z nich widzi po swojemu, co daje jeszcze lepsze efekty.
Kiedy docierają na miejsce - do nowej części hotelu Holiday Inn -  właściwie 3 minuty potrzebują by ogarnąć temat i miejsce. Profesjonaliści!
Zjeżdżamy na nowe piętro "-2"... Czy może być piętro "-2"? Nie, zjeżdżamy na poziom -2.Sealed

Do tej sesji zaprosiliśmy wszystkich naszych florystów.
O 9 pierwsza nadchodzi Bogna Trętko z Paper Flower Art, z przepięknym różowym, bladym bukietem oraz świetnym papierowym złotym kwiatem. Tuż za nią dociera Dorota Rusinek z NiezłeKwiatki z dwoma bladoróżowymi bukietami z koronką, bawełną i piórami.
Uff, a to dopiero początek. Docierają Warszawiacy - nasza ulubiona warszawska florystka - Julia z Tajemniczego Ogrodu. Ma złoty bukiet i dwie propozycje różu, w tym świetną opcje bukietu torebeczki. Jako ochrona jej talentu, tuż za nią kroczy jej mąż-fotograf - jego zdjęcia złapanych chwili znajdziecie poniżej ;) Dziękujemy!
Co dalej... Wpada biegiem zapracowany Hubert Lamański, zrzuca nam torebeczko-wachlarz i złotą kulę z ogonkiem i biegnie dalej.
W między czasie rozpakowujemy bukiety z muszli od Ani Dąbek z E-Koncept - są z dodatkami różu i złota. Zaskakują - sami zaraz zobaczycie.
Wszyscy oglądają wszystko ;-) Podglądają czyjeś prace, ale wszystko w fajnej zdrowej formie.

O 12:00 dziewczyny odbierają bukiety z  Łodzi z Pracowni Azea - torebeczka dziś po raz drugi ;-) ale także cudeńko ze złotych zamków! Niebanalny i naprawdę ciekawy bukiet ślubny.

o 13 jeszcze wpada Agnieszka Bogusz z Pracowni Astra - też ma dwa bukiety i ... zdążyła! Alleluja!

W tym projekcie biorą też udział ślubnezakupy.pl - poligrafia i dodatki na stół docierają do nas na kilka dni wcześniej.

Tyle już napisane, a nic śmiesznego ;-)
Ale to duży projekt - dwie modelki i model - nie ma czasu na żarty, pracujemy w pocie czoła, zgnieceni ilością materiałów, aż przez chwilę chce się uciec ;-)
Modelka Różowa to Monika Gębała, blondynka z charakterem wpada do nas około 10:00 w stylizacji Magdy Moniczewskiej - wygląda super. Tuż za nią kroczy jej sesyjny mąż (z dziewczyną ;-)).
Ok 12:00 wpada Joasia - nasza Złota Gwiazda (po wcześniejszej stylizacji w salonie Colette - dziękujemy Pani Iwono!) z nobodysperfect z szefową Agnieszką Czerwińską i z kamerzystą wyjątkowym - Mariuszem Bogaczykiem, który (o zgrozo!) nagrywa nas nawet wtedy jak przełykamy ślinę i szczerzymy zęby w niewyjściowych pozach! Ałć!Cool
Uff wszyscy?? czy już wszystkich wymieniłam??

Niieeeeeeee! Prrrr jeszcze sukienki - róże i złota znajdujemy w salonach Evita i Dagnez, a istne cudeńko bladego różu przychodzi z Pronupti Kielce.
I biżuteria - dwa razy A :) Mamy dodatki biżuteryjne z Apartu i Animy. A słodkości przygotowali Cukiernia Cieplak, Cupvake Corner, Słodki Muffin i Cukiernia Sądecka. Normalnie Arena Gwiazd ;-)

No, dzielimy się na zajęcia w podgrupach... team building nazywają to korporacje ;) Tia.. Dobrze, że już nikt nie przyszedł więcej, bo co za dużo to na bogato ;-)

follow us!

backstage z sesji abcslubu.pl
backstage z sesji abcslubu.pl
backstage z sesji abcslubu.pl
backstage z sesji abcslubu.pl
backstage z sesji abcslubu.pl
Weselni Paparazzi - Marcin i Ania
backstage z sesji abcslubu.pl, złoty bukiet ślubny, złota Panna Młoda
backstage z sesji abcslubu.pl, hotel holiday inn kraków
backstage z sesji abcslubu.pl
backstage z sesji abcslubu.pl
backstage z sesji abcslubu.pl
backstage z sesji abcslubu.pl
backstage z sesji abcslubu.pl


Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj