O tym jak powstawało klimatyczne vintage w obłokach dymu cygar

Sesja Vintage. Podejście nr 2. Hotel Kazimierz Kraków.
Ci, co znają nas trochę lepiej wiedzą, że ta sesja miała już się kiedyś odbyć... ale pewne przysłane sukienki okazały się być nieco z innej epoki...

Nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli, prawda?
Tym razem  mistrz tego spektaklu miał przyjechać do nas z Warszawy. Ów fotograf nie dowierzał nam, że w tym hotelu damy rade przywołać klimat lat 20-tych. CoolCo się z nim nawymieniałyśmy mailami to nasze. Co obie strony przeszły to wiemy tylko my...Tuż przed samą sesją myślę sobie... jak wpadnie do nas taki Ktoś to co to będzie ??Innocent

Ale nie taki Diabeł Straszny... Sebastian Niedowiarek Staniszewski okazał się przesympatycznym, profesjonalnym człowiekiem. Szczerze polecamy Warszawie (i nie tylko) jego kreatywną fotografię. Zabrzmiało pompatycznie, ale to szczere.
Zaczęliśmy w dobrym czasie, w salonie Colette - piękne kobiety, piękne stylizacje i jak zwykle dobra robota właścicielki Pani Iwony.

Na nóżkach w dobrych humorach i dobrym towarzystwie podreptaliśmy na Miodową do Hotelu Kazimierz. Jest z nami nasz ulubiony aktor (dziś model) Karol Jasiński - uważajcie niedługo usłyszymy o nim pewnie nie raz. Pełni docinków, grypsów i śmiechu optymistycznie zaczynamy dzień.

Sesja ślubna vintage w obłoku cygar, backstage z sesj abcslubu.pl


Aaaaaaaa, zapomniałabym - na ogromną uwagę zasługują poszukiwania gramofonu. Żadna zaprzyjaźniona i żadna obca Babcia czy Dziadek nie mają gramofonu!!! Dacie wiarę??? Całe popołudnie wydzwaniałyśmy jak w telemarketingu:
- Czy ma Pan/Pani gramofon...?
Bez szczęścia...
Ha, i gdzie go znaleźliśmy? U Oskara Bachonia (dobrze, że z pamięcią u mnie ok). Oskarze Cezarze, dzięki Ci, że będąc artystą masz dusze nabywania takich rzeczy ;))) Kiss

backstage z sesj abcslubu.pl Sesja ślubna vintage, backstage z sesj abcslubu.pl
Fotograf w pracy :)
Zdjęcia - abcslubu.pl

Zgubiłam wątek...
A mam! Wpadamy do hotelu - przysięgam "Cud Miód Kobieta" Pani Dorota Piątek wita nas prawie chlebem i solą.
W międzyczasie dociera do nas Bogna Trętko ze swoimi bukietami (pachną vintage ;-)) i gościnnie Pani Basia Błaszczyk (z fascynatorami).

bukiet ślubny vintage, backstage z sesji abcslubu.pl
Bukiet vintage - Bogna Trętko, Paper Flower Art
Zdjęcie - abcslubu.pl


Mamy też specjalnie przygotowane cuda od Blanki (Blanka handmade), tort przyjechał z Nowego Sącza (Cukiernia Nowosądecka), a z Poznania dzień wcześniej docierają nietypowe bukiety ślubne z muszli i dodatki vintage. To działalność Pani Ani Dąbek z E-koncept.

backstage z sesji ślubnej vintage


Biżuterię odbieramy od Apartu, a suknie przylatują z Warszawy z salonu White - są naprawdę przepiękne.
Garnitury, koszule, buty i dodatki to salon Klasyka Moda Męska Plaza (moja ulubiona ekipa sprzedawców).
Tak przygotowani zaczynamy. Burza mózgów trwa... Chwila napięcia i... ulga! Sebastian ma pomysł na wszystko. Zatem przebieranki, stylizacje i szaleństwa z aparatem. Zabawa przednia!

backstage z sesji abcslubu.pl


Kończymy o 18... wychodzimy przed hotel, jakiś przechodzień śpiewa rzeczy niejasne już dla nas o tej porze... Z miłym samopoczuciem spełnienia wsiadamy do auta, a tuuu.... guma!!
jsgafljgflagragaglgfalfgld - same takie słowa pchają się na usta! To jednak temat na kolejną opowieść, bo jak się okazało, guma może być nie tylko zwykłą gumą w oponie, a gumą, która przewraca spokojne życie kierowcy na kilka dni  ;D Cry

Tekst: Redakcja abcslubu.pl


Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Skomentuj