Szczęśliwi czasu nie mierzą... Jesień na stołach weselnych czas zacząć

Wtorkowy wieczór i pół nocy minęło nam na przygotowaniu materiałów już jesiennych.

Ponieważ "szczęśliwi czasu nie mierzą" - nasz fotograf Marcin Romański pojawił się nieco spóźniony ;-) Ale kto by liczył się z róźnicą 3 godzin ;)
Karolina Koselska wraz z Martą Kaczmarczyk z Floral Concept Store zaczarowały stół w hotelu Holiday Inn w Krakowie. Był już prawie gotów, kiedy wpadła znienacka szefowa Eva Klimek i artystycznym okiem zmieniła kilka detali i dołożyła warzywa. Dopiero po tym fakcie, w spokoju ducha mogła udać się na wakacje. Bon Voyage Evo!

Pierwsza, jesienna propozycja stołu weselnego, to kompozycje na aluminiowym rowerze vintage, złożone z fioletowych storczyków Vanda w kontraście z czerwoną gloriozą przeplataną fuksjową celozją.
Druga kompozycja, zrodzona pod wpływem impulsu, będzie to kompozycja z czerwonej gloriozy, różowych piwonii i czerwonych Dalii, ale o tym już w materiale o jesiennych stołach :)

backstage z sesji abcslubu.pl
backstage z sesji abcslubu.pl


Natomiast trzecia propozycja jesiennych stołów weselnych, przygotowana przez Huberta Lamańskiego, to kolory jesieni...

backstage z sesji abcslubu.pl


Stół Huberta powstał dnia kolejnego w 40 stopniowym upale... Przyznam się szczerze, że nie wiem skąd Marcin Romański (fotograf) czerpie energię... Może ma wszyte kolektory słoneczne? Dawno nie widziałam tyle energii, chęci i kreatywności... Gratulacje Panie Marcinie ;-)

backstage z sesji abcslubu.pl


A tak między nami... Muszę pochwalić obsługę hotelową! Przyznaliśmy im wszyscy 10 gwiazdek :)
Na moje pytanie - jakie hasło jest do internetu? - Pani odpowiada - Proszę chwilę poczekać, zadzwonię do recepcji i zaraz ktoś przyniesie.
Zwykle odpowiedzią jest - proszę podejść do recepcji. Mimo, iż do leniwych nie należymy, takie podejście czyni miejsce wyjątkowym.
Co 15 minut ktoś nas się pytał, czy życzymy sobie czegoś do picia! Wyprasować nowy obrus, przynieść zastawę? Nie ma problemu z niczym ! Brawo! Tak trzymać!
Słowa podziękowania należą się Magdzie Buckiej - manager, która czuwała nad nami wszystkimi.

I tak mija nam dzień za dniem..

Tekst: Redacja abcslubu.pl

Zdjęcia: Marcin Romański / www.marcinromanski.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj