Biały total look.Gorący trend nie tylko ślubny.

Podczytując prasę kobiecą już jakiś czas daje się zauważyć mocny biały trend w stylizacjach wieczorowych czy coctailowych.

Małym szokiem dla mnie okazał się powrót białych szpilekInnocent na salony!

I mimo,ze jeszcze kilka tygodni temu białe buty uchodziły za kicz ,tego lata białe szpilki do kolorowych ubrań to modny szyk.Do białych stylizacji nosimy białe torebki, białe zegarki i białe buty.

 

Sama za białymi butami nie przepadam, jakoś bardziej podobają mi się kolorowe sandałki czy czółenka nude w zestawieniach do sukien ślubnych . Ale każdy ma wybór płynąć z prądem czy pod prąd.

Wydaje się też,że sukienki ślubne o kolorze ecru zostały wyparte przez ich białe modele .Dodatkowo pojawiło się coraz więcej białych sukienek w sieciówkach więc jest to może i opcja dla mnie wymagających panien młodych. Panna Młoda z sieciówki a dlaczego nie ?

Biel wszechobecną widać też w pokazach Valentino, Pucciego,Armaniego czy Diora.Powiało wielkim swiatem ...

Białe szpilki przyuważyłam tez w kolekcjach letnich, bardziej wymagających polskich marek .Cóż nie tak dawno śmialiśmy się z Joli Rutowicz i jej białych Kozaków a tu proszę . Bardzo łatwo w przypadku białych butów, źle dobranych przekroczyć granice dobrego smaku.

Panny Młode mogą odetchnąć ;-) do białej sukienki białe buty pasują bardzo dobrze! Ba! Będą się podobały nawet najbardziej ortodoksyjnym babciom...

Dla miłośniczek białych bukietów ślubnych to jedna z lepszych wiadomości -

monolityczne, białe bukiety ślubne wracają do łask trudnego świata mody ślubnej!

bukiet ślubny z białych orchidei - Renata Tomków/www.floredesign.pl/

fot. Monika Liber/www.monikaliber.com . Modelka : Agnieszka

 

Nasze rodzime celebrytki, Żona Roberta Lewandowskiego ( niestety nie jest on juz do wzięcia;-)) i Dżoanna Krupa na swoich ślubach miały właśnie białe bukiety.Dżoana miała nawet dwa! Z białych konwali jeden a drugi z białych piwoni.

Biel kojarzy się z czystością,elegancją i luksusem.

A dla mnie jest ciągle świeżym powiewem romantyzmu..

Szkoda tylko  ,że biel nie wyszczuplaCool

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj