Zaproszenia na "Polską Galę Ślubną" rozdane!

Do osób, które jako pierwsze wyślą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z danymi do wysyłki (imię, nazwisko, adres korespondencyjny) prześlemy jedno podwójne zaproszenie, dzięki któremu bezpłatnie wejdziecie na Targi „Polska Gala Ślubna” 14-15.01.2012 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń!

Co czeka Was na Polskiej Gali Ślubnej w styczniu 2012?

Przede wszystkim powierzchnia, na której odbywają się targi zostanie znacznie powiększona (o ponad 1.500 m2 do ponad 10.000 m2) tak, aby wszyscy narzeczeni mogli w komfortowych warunkach  zwiedzać  “Polską  Galę  Ślubną”.  A do oglądania będzie naprawdę wiele - stoiska ponad 250 firm ślubnych oraz liczne pokazy mody na scenie Sali Kongresowej.

gala ślubna suknie ślubne


POKAZY MODY ŚLUBNEJ I WIZYTOWEJ - SOBOTA - 14 stycznia 2012

12.00
ADRIANNA
UNIQUE FASHION Izabela Kulesza
AGORA

13.30
PRONUPTIA Paris
ADRIA Pracownia Artystyczna
LILEA
Atelier Hanny Bieńkowskiej

15.00
salon MARIELLA prezentuje kolekcje: ASPERA, PRONUPTIA Paris,  Eddy K., ELIANNA MOORE, ETERNITY

Po pokazie losowanie nagród

POKAZY MODY ŚLUBNEJ I WIZYTOWEJ - NIEDZIELA - 15 stycznia 2012

12.00

ADRIA Pracownia Artystyczna
AGORA
ADRIANNA
Atelier Hanny Bieńkowskiej

 13.30
ANGEL – pokaz mody z udziałem znanych polskich aktorek
PRONUPTIA Paris

 15.00
s
alon MARIELLA prezentuje kolekcje: ASPERA, PRONUPTIA Paris,  Eddy K., ELIANNA MOORE, ETERNITY

Po pokazie losowanie nagród

Pamiętajcie, że nigdy nie jest za wcześnie na solidne przygotowanie własnego ślubu. Spraw, o których trzeba pomyśleć jest wiele i nie dopuście do  tego, żeby nagle zabrakło Wam czasu,  bo w  tym  wypadku  będziecie musieli się zdać na przykład na przypadkowego prezentera muzycznego, salę która Wam nie odpowiada, czy drogiego i niesprawdzonego  fotografa. Odwiedzając Galę i przechadzając się po kuluarach macie okazję spotkać się oko w oko ze specjalistami różnych branż związanymi ze ślubem. Możecie obejrzeć przykładowe prace  filmowców i fotografów, poprzeglądać zaproszenia, dobrać wiązankę, dotknąć tkaniny z której być może będzie uszyta wasza suknia, porozmawiać ze stylistą, zadać wszystkie dręczące pytania, wszystko uzgodnić, porównać kilku specjalistów i w dodatku dostać  jeszcze  rabat!  Czego  chcieć  więcej?

gala ślubna


Pokazy kolekcji najznakomitszych projektantów zawsze budzą największe emocje. Można na nich obejrzeć suknie i garnitury, które dopiero pojawią się w sklepach.

gala ślubna suknie ślubne


Suknie oraz dodatki z bliska można podziwiać również na stoiskach producentów i salonów ślubnych. Daje to konkretny pogląd na ślubny rynek modowy i pojawiające się na nim nowe trendy. Upatrzoną suknię czy garnitur możecie zamówić od razu, przecież ponoć pierwszy wybór jest zawsze najlepszy...

Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do odwiedzenia Gali zorganizowanych zostanie kilka wyprzedaży. Otóż w związku z kończącym się sezonem ślubnym 2011, na targach będzie można kupić suknie najznakomitszych projektantów polskich i zagranicznych z rabatem sięgającym nawet 80 procent! Oznacza to, że nabywamy markową suknię w cenie  wypożyczenia! Taka okazja zdarza się tylko raz w roku i to właśnie na targach „Polska Gala Ślubna”. Skorzystajcie i za niewielkie pieniądze ubierzecie się w suknię waszych marzeń!

gala ślubna suknie ślubne


Nie macie jeszcze sali na przyjęcie weselne? Wybór restauracji i hoteli na naszych targach Was nie zawiedzie. Zastanawiacie się czym pojechać do ślubu? Przed wejściem będziecie mogli obejrzeć eleganckie limuzyny Waszych marzeń.  W końcu ślub bierze się raz w życiu.

gala ślubna suknie ślubne


Zapraszamy Narzeczonych, Rodziców narzeczonych, świadków i przyjaciół. Niech wszyscy poczują już teraz uroczystą atmosferę. Panowie mogą pooglądać nietypowe i piękne samochody, fraki, garnitury i muchy, gdy tymczasem narzeczona  wraz  z mamą, teściową i przyjaciółkami może zagłębić się w świat obrączek,  dodatków,  czy też oddać  się  w ręce doświadczonych fryzjerów i wizażystów, którzy zaproponują odpowiednią dla Was fryzurę i makijaż.  Spędźcie z nami te dwa dni! Każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcji nie zabraknie, a macie szansę zaoszczędzić czas i pieniądze.

gala ślubna suknie ślubne


Początek roku to najlepszy czas na zajęcie się organizacją ślubu. Pozostawia jeszcze chwilę czasu do namysłu, dając jednocześnie możliwość zerknięcia nieco w przyszłość; w nadchodzące trendy mody ślubnej, ofertę firm branży  ślubnej i przede wszystkim możliwość zastanowienia się czego chcemy i jak ma wyglądać dzień Waszego Ślubu.

gala ślubna suknie ślubne


Redakcja magazynów „Naszego Ślubu” i „Panny Młodej” ma zaszczyt zaprosić wszystkich narzeczonych na targi  “Polska Gala Ślubna” 14-15 stycznia 2012 do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zainaugurujmy razem nadchodzący  wielkimi krokami sezon ślubny 2012!

gala ślubna suknie ślubne


Bilety wejściowe w cenie 16 zł będzie można nabyć w kasach bezpośrednio przy wejściu na targi (14-15 stycznia 2012, w godzinach 10-18).

Wejście na targi ślubne do Pałacu Kultury i Nauki z dwóch stron:
- od ul. Emilii Plater (Dworzec Centralny, CH Złote Tarasy)
- od ul. Marszałkowskiej

A dla tych, którzy nie chcą stać w kolejkach po zakup biletu wejściowego proponujemy zakup biletu przez internet – na stronie www.targislubne.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj