Wyniki konkursu: Wygraj pomadkę do ust, błyszczyk i lakier do paznokci w najmodniejszym kolorze 2015

Ogłaszamy wyniki konkursu, w którym nagrodą są kosmetyki marki Hean w kolorze marsala!

Przedstawiamy dwie Zwyciężczynie oraz ich odpowiedzi na pytanie konkursowe: Czy według Ciebie kolor marsala pasuje do stylizacji ślubnej?

"O-CZY-WIŚ-CIE! Sama niebawem wychodzę za mąż i wymarzyłam sobie, że dodatki będą właśnie w tym kolorze. Całość dopełniłyby kwiaty: mój bukiet, kwiaty w Kościele i może małe „co nieco" przy welonie :) Proszę sobie wyobrazić, jak pięknie kobieta w bieli będzie wyglądać z takim kolorem na ustach i paznokciach. Nic tylko kochać! Nie ukrywam, że dla mnie jest to strzał w dziesiątkę. Sam kolor kojarzy mi się z elegancją i zmysłowością, ale z drugiej strony w zależności od dodatków, może być również szalony i zwariowany. Tak czy inaczej, podkreśli on zarówno styl Panny Młodej, jak i wyjątkowość tego ważnego dnia."
Anna Łaszczych
  
"Kolor marsala bardzo dobrze sprawdzi się w stylizacji ślubnej, ale pod pewnymi warunkami. Jest to bordo z domieszką brązu, odcień szlachetny, niezwykle elegancki i gustowny. Zdecydowanie ciepły i mocny, dlatego najlepiej wypada w zestawieniu z barwami o podobnej (lub neutralnej) temperaturze i mniejszym nasyceniu: złotem, różem, bielą, miętą, brzoskwinią. Jest dość ciemny, więc lepiej, aby był jedynie akcentem, inaczej mógłby przytłaczać. Dobrze będą wyglądać kwiaty w tym kolorze, a także buty, biżuteria, dekoracje (serwetki, balony, zaproszenia itp.). Marsalę można wykorzystać także w makijażu Panny Młodej i druhen, np. w postaci soczystych "winnych" ust czy też kolorowych paznokci."
Agnieszka Celińska

Wygranym gratulujemy - odezwiemy się mailowo w sprawie nagrody :) Wszystkich zapraszamy do kolejnych konkursów!

Sponsorem nagrody jest marka Hean.
www.hean.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Anna Łaszczych poniedziałek, 16 marzec 2015 22:57 napisane przez Anna Łaszczych

    Ale się cieszę! Gratuluję także Pani Agnieszce :)

Skomentuj