Wydrukuj tę stronę

Ślub i wesele na Mazurach – Pałac Galiny

Mazury to ulubiony region turystyczny wszystkich Polaków, który może zaoferować Parze Młodej naprawdę dużo – urocze, maleńkie przystanie z kołyszącymi się na wodzie łodziami, romantyczne, drewniane mola oraz niezliczona ilość terenów zielonych stanowią nie tylko idealne tło dla uroczystego wesela, ale również są wymarzoną scenerią na organizację intymnej sesji zdjęciowej.

Lasy z pełnią fauny polskiej oraz darów lasów w postaci grzybów wraz z jeziorami bogatymi w rodzime ryby są świetną propozycją na regionalne menu weselne w którym rozsmakuje się każdy z gości weselnych.

miejsce na wesele mazury - Pałace Galiny

Pośród malowniczych jezior i lasów, w maleńkiej wsi Galiny w gminie Bartoszyce znajduje się prawdziwa perła wśród miejsc na organizację wesela - Pałac Galiny.
Mimo upływu stuleci, Pałac Galiny nie zatracił swojego pierwotnego charakteru, a kolejne rozbudowy utrzymane zostały w tej samej stylistyce. Przed Pałacem znajduje się wielki, reprezentacyjny dziedziniec wraz z zdobiącym go gazonem róż w jego centralnej części. Do kompleksu pałacowego przylega niezwykle uroczy park, rozdzielony na dwie części przez płynącą przez jego środek rzekę Pisę, a rozsiane po nim romantyczne altany stanowią niezwykłą scenerię dla przyszłej Pary Młodej, są także zacisznym miejscem, w którym goście weselni znużeni zabawą znajdą chwilę na odpoczynek.

Pałac Galiny - miejsce na wesele Mazurymiejsce na wesele Mazury

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych samochodów weselnych Młodej Pary są oferowane na miejscu bryczki w czasie letnim i sanie w czasie zimowym wraz z zaprzężonymi w nie końmi.

Niezaprzeczalnym plusem Pałacu Galiny jest znajdujący się na terenie dworskim XIV wieczny wiejski kościół, w którym z powodzeniem można zorganizować uroczystość zaślubin, co jest niezwykle komfortowe.
Latem, przyjęcie weselne może zostać zorganizowane w otwartej oranżerii z wyjściem na dziedziniec bądź w przyległym do pałacu parku angielskim, natomiast zimą do dyspozycji Młodej Pary i ich gości weselnych są przytulne i przepiękne wnętrza pałacowe utrzymane w renesansowym wystroju.

miejsce na wesele Mazury

Pałac Galiny to niezwykle urokliwe miejsce, którego uroki doceni każda Para Młoda wybierająca właśnie to miejsce na swoje wymarzone przyjęcie weselne.

Tekst i zdjęcia: Pałac Galiny
www.palac-galiny.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)