Wydrukuj tę stronę

Folwark Zalesie – zalety wesela poza miastem

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej Pary Młodej, dlatego wszyscy podchodzą bardzo poważnie do jego organizacji. Część Par Narzeczeńskich nie wyobraża sobie organizacji swoich zaślubin w miejscu innym niż centrum miasta, z kolei część z nich marzy o weselu w otoczeniu lasów i przyrody. Dzisiaj postaramy się przedstawić Wam, drodzy przyszli Państwo Młodzi, plusy wesela poza miastem, z dala od miejskiego zgiełku i pędu.

folwark zalesie, restauracja na ślub i wesele

Bardzo często spotykamy się ze stwierdzeniem, iż na wsi czas płynie zdecydowanie wolniej, a życie toczy się własnym rytmem – na wsi próżno szukać charakterystycznego w mieście pędu – małe miejscowości nie korkują się w godzinach szczytu, nie widać też w ich okolicy ludzi pędzących do pracy i spieszących się w drodze powrotnej. Również otoczenie jest zdecydowanie bardziej zielone i mniej zindustrializowane, bloki z wielkiej płyty nie istnieją, zamiast nich, możemy podziwiać dziesiątki małych, przytulnych domków, przycupniętych gdzieś w oddali od głównych dróg tranzytowych.

Jeśli jednym z Waszych życzeń, drodzy Państwo Młodzi, jest spokojna okolica i brak sznurów samochodów, organizacja wesela poza miastem jest idealnym rozwiązaniem dla Was. Kolejną zaletą wyprawienia wesela w takiej lokalizacji jest przepiękna przyroda i okolica – otoczenie składające się z bardzo starych, zielonych lasów zapewni Wam przepiękne tło dla Waszej uroczystości, a także będzie świetną propozycją miejsca sesji zdjęciowej. Takie położenie daje także o wiele więcej możliwości na organizację tego Najważniejszego Dnia – rozległe zielone tereny w miesiącach letnich aż się proszą o przyjęcie plenerowe.

folwark zalesie, restauracja na ślub i weseleZdjęcia - Bartek Dziedzic

Każda pora roku ma swój urok, zatem jeśli marzy Wam się wesele jesienią lub w środku nawet najsroższej zimy, lokal położony poza miastem zapewni Wam niezapomniane widoki jesiennych lasów mieniących się feerią barw, a zimą niesamowity pejzaż ośnieżonych wzgórz. Dla bardziej kreatywnych Par Młodych, alternatywą dla przyjazdu samochodami może być przyjazd zaprzęgiem konnym w saniach – wspomnijcie choćby scenę kuligu z "Potopu"- prawda, że fajny pomysł? :)

wesele w plenerzewesele w plenerzeZdjęcia - Black Tree Studio

Drodzy Państwo Młodzi, jeśli zależy Wam na tym, aby Wasze wesele odbyło się w takim malowniczym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu przyrody i w przepięknym miejscu, zachęcamy Was do wizyty w Folwarku Zalesie. Położony niespełna 30 minut jazdy od Krakowa, na wzgórzu z panoramą na Beskidy i Tatry, to idealne miejsce na uroczystość w otoczeniu natury.

Obiekt dysponuje trzema salami i jest odpowiedni na organizację wesela nawet do 550 osób, zatem każda Para Młoda będzie w stanie wybrać odpowiednią salę. Dodatkowo, cały obiekt otoczony jest bujną zielenią, a teren liczący ponad 30 ha jest oddany w całości do dyspozycji gości. Niemałe znaczenie ma tu również tradycja – 200 letnia historia znalazła swoje odbicie w architekturze kompleksu, tworząc unikatowe formy architektury wiejskiej. Zatem, drodzy Narzeczeni, polecamy Wam serdecznie wizytę w Folwarku Zalesie - przekonajcie się na własne oczy, jak magiczne może być Wasze wesele zorganizowane poza miastem!

Tekst: Folwark Zalesie
www.folwarkzalesie.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)