Wydrukuj tę stronę

Wesele w sercu Krakowa – Restauracja Cafe Oranżeria

Kraków to niezwykłe miasto. Wystarczy spędzić tu chwilę, aby poczuć, że przesycone jest romantyczną, niepowtarzalną atmosferą. Atmosferą, na którą składają się wyjątkowe miejsca, i te widoczne na pierwszy rzut oka, i te skryte w uliczkach i zaułkach. Wesele w sercu Krakowa to gwarancja udanej zabawy i unikalnych wspomnień.

wesele w krakowie, wesele z widokiem na Wawel, wesele na tarasieTaras w Restauracji Cafe Oranżeria w Krakowie
Zdjęcie - Zebra Design

Wesele z widokiem na Wawel

Jakie atrakcje nieodłącznie kojarzą się z Krakowem? Z pewnością jako pierwszy w myślach pojawia się Wawel. Imponująca budowla, wznosząca się dumnie nad zakolem Wisły, z charakterystyczną strzelistą wieżą Katedry. A u jej stóp: bulwary, wzdłuż których nieśpiesznie przechadzają się spacerowicze.

wesele w krakowie, wesele z widokiem na Wawel, wesele na tarasie
Choć to gwarne centrum miasta, spoglądając na ten krajobraz, można odnieść wrażenie, że czas się zatrzymał. Taki jedyny w swoim rodzaju widok zapewnia Restauracja Cafe Oranżeria, z tarasu której rozpościera się panorama Krakowa z punktem centralnym w postaci Wawelu i płynącej z wolna Wisły.

wesele w krakowie, wesele z widokiem na Wawel, wesele na tarasieZdjęcie - Black Tree Studiowesele w krakowie, wesele z widokiem na Wawel, wesele na tarasie

Romantycznie, ale i nowocześnie

Restauracja Cafe Oranżeria to miejsce, który przypadnie do gustu zarówno tym Młodym Parom, które cenią sobie magiczny i liryczny klimat, jak i tym, które stawiają na nowoczesne akcenty. Lokalizacja w sercu Krakowa i wspaniały widok na miasto to gwarancja romantyzmu, a gustowny wystrój restauracji – nowoczesności, klasy i elegancji. Lokal jest idealny dla par planujących kameralną zabawę.

wesele w krakowie, wesele z widokiem na Wawel, wesele na tarasie wesele w krakowie, wesele z widokiem na Wawel, wesele na tarasiewesele w krakowie, wesele z widokiem na Wawel, wesele na tarasie

Wspólna przejażdżka bryczką

Ogromnym atutem jest nie tylko bliskość Wawelu, ale i drugiej, równie rozpoznawalnej atrakcji Krakowa – Rynku Głównego. Nie można nie skorzystać z okazji, jaką jest wspólna przejażdżka bryczkami. Goście weselni będą zachwyceni taką oryginalną formą zwiedzania miasta, szczególnie jeśli w Krakowie obecni są po raz pierwszy.


Miejsce na wesele: Restauracja Cafe Oranżeria w Hotelu**** Kossak w Krakowie
www.cafeoranzeria.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)