Wydrukuj tę stronę

Zimowe, domowe aranżacje z pomysłem

Gdyby zastanowić się głębiej nad czasem, w którym najwięcej wydajemy na dekoracje do domu, to z pewnością byłby byłyby to Święta. Z każdym rokiem coraz więcej osób odkrywa w sobie duszę artysty i dekoratora, a to dlatego że zaczęliśmy przywiązywać coraz większą uwagę do detali i czerpania przyjemności z miłych dla oka obrazów.

Magazynujemy ozdoby, zbieramy butelki, słoiki, odkrywamy babcine bibeloty z duszą i aranżujemy swój mały domowy świat w naszym stylu.

Światło w szkle

Różnorodność świeczników i dekoracyjnych szkieł daje ogromną możliwość stworzenia ciepłego i romantycznego  klimatu. Nie ma znaczenia czy to ciepłe brązy, czy chłodne srebra - kluczem jest atmosfera. Warto o nią zadbać w okresie zimowym, kiedy aura nie sprzyja długim spacerom i nie tylko w okresie świątecznym, ale we wszystkie długie zimowe wieczory.

ozdabianie stołu świątecznego, świeczki w szkle i dekoracje

Wino w krysztale

Dojrzewamy z każdym rokiem do celebrowania wyjątkowych dla nas momentów. Jak zatrzymać czas na chwilę? Lampką dobrego wina podanego w kryształowym kieliszku przy stole ze świecami, wszak kryształ to energia.

ozdabianie stołu świątecznego, dekoracyjne kieliszki na wino ozdabianie stołu świątecznego, dekoracyjne kieliszki na wino

Smakołyki w słoju

Opakowania mają moc. Słodycze kradną duszę, dlaczego więc nie zamknąć ich na dłużej? Własnoręcznie przygotowane ciasteczka zapakowane w słoiki to idealny prezent dla bliskiej osoby lub ukochanej czy ukochanego.

ozdabianie stołu świątecznego, ciasteczka w słoiku na prezent

Zatrzymani na chwilę w swoim świecie dbajmy o światło, energię i przyjemności nie tylko od święta, ale i na co dzień... Otaczajmy się ładnymi rzeczami, bo warto.

Tekst i zdjęcia: Westwing Home&Living
www.westwing.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)